Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızlarım İçin dizisi final yapıyor! Kızlarım İçin neden bitiyor, final bölümü ne zaman?
Kızlarım İçin dizisi final yapıyor! Kızlarım İçin neden bitiyor, final bölümü ne zaman?
Kızlarım İçin dizisi 10. bölümünde final yapacak. İzleyiciler Kızlarım İçin neden final yapıyor? sorusunun cevabını internet üzerinden araştırıyor. Bir baba ve kızlarının hikayesini anlatan Kızlarım İçin dizisi final bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Kızlarım İçin dizisi hakkında merak edilenler...
Magazin 30 Ocak 2018 - 20:10

Diziler bir bir reyting canavarına yeniliyor. Reytinglerde istenilen rakamı yakalayamayan Kızlarım İçin dizisi 10. bölümde final kararı aldı. Kızlarım İçin 10. final bölümü 6 Şubat’ta yayınlanacak. Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar ve Sanem Yeles’in yer aldığı dizi bir baba ve kızlarının yaşam mücadelesini ele alıyordu.

KIZLARIM İÇİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Kızları için yaşayan bir babanın son çırpınışları… Önce çok güvendiği Tayfun'un bunca zaman ona yalan söylediğini, Sumru'ya aşık olduğunu öğrenir. Tayfun'a rest çekip tek başına mücadele etmeye başlar.

En sonundaysa Ayten'in sevgilisinin Zübeyir olduğunu öğrenir.  Vicdanı bu sefer ona mani olmaz ve Zübeyir'i vurur. Ama Yaşar'ın çilesi henüz bitmemiştir. En beklenmedik anda en beklenmedik şekilde Yaşar ölümle burun buruna gelir.

 

Diğer tarafta Sumru her şeye rağmen onu bırakmayan Egemen ve Tayfun arasında kalmıştır. Kalbi ve aklı arasında… Sumru nikah masasında, ama kiminle?

kizlarim

KIZLARIM İÇİN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Yaşar evin geçimini sağlamak için mahalleden komşuları Zübeyir'in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yine de karısının dırdırından kurtulamamıştır. Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır. En büyük ablaları Selva evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru evin en büyüğü tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını örnek alarak kafasını kitaplara gömerek evdeki huzursuzluktan kaçmaya çalışır. En küçükleri zavallı Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur.Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.

kizlarim-icin-final

Oyuncular: Fikret Kuşkan (Yaşar), Tuvana Türkay (Kumru), Elifcan Ongurlar (Sumru), Sanem Yeles (Selva), Ahsen Eroğlu (Suna), Ülkü Duru (Hacer), Serdar Özer (Yağız), Anıl Tetik (Egemen), Özgün Çoban (Alper), Sibel Taşçıoğlu (Ayten), Numan Çakır (Zübeyir), Hakan Yufkacıgil (Tayfun)