Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kızlarım İçin final yapıyor! Kızlarım İçin neden bitiyor? Kızlarım İçin final izle
Kızlarım İçin final yapıyor! Kızlarım İçin neden bitiyor? Kızlarım İçin final izle
Kanal D'nin dizileri bir bir bitiyor. Başrolünde Fikret Kuşkan'ın yer aldığı bir baba ve kızlarının hikayesini anlatan Kızlarım İçin dizisi bu akşam final yapıyor. Dizi tutkunları soruyor: Kızlarım İçin neden bitiyor? Kızlarım İçin finalde neler yaşanacak? İşte Kızlarım İçin dizisi hakkında bilinmesi gerekenler...
Magazin 28 Şubat 2018 - 23:07

Diziler sırayla reyting canavarına yenilmeye devam ediyor. Son olarak Kanal D’nin yeni dizilerinden Kızlarım İçin dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Bu akşam 13. bölümle final yapma kararı alındı. Kızlarım İçin final izleme linki ile son bölümde yaşanacakları haberimizden öğrenebilirsiniz.

KIZLARIM İÇİN FİNAL İZLE

Yaşar, Hüma'nın mutluluğu için Zübeyir'i öldürüp katil olduktan sonra şimdi sıra Sumru'yu kurtarmaya gelir. Ancak Tayfun'la baş etmek sandığından daha zordur. Egemen hastaneden felçli olarak çıkar ama aklı hala Sumru'dadır. Egemen ile Sumru kavuşabilecek mi?

 

Diğer tarafta Kumru ve Yağız'ın aşkı büyük bir sınavdan geçmektedir. Kumru hak ettiği mutluluğa kavuşacak mı? Selva en sonunda oğluna kavuşur. Çetin de yaptıklarının cezasını çeker. Tek başına sokakta kalan Fitnat'ın yardımınaysa yine Selva yetişir.

Tüm gerçekler ortaya çıkar. Bedeller ödenir. Ama ne yazık ki hiçbir son herkesi mutlu edemez…

KIZLARIM İÇİN DİZİSİNİN HİKAYESİ

Yaşar evin geçimini sağlamak için mahalleden komşuları Zübeyir'in kahvehanesinde ve oto yıkamacıda çalışmaya başlamış lakin yine de karısının dırdırından kurtulamamıştır. Anne ve babalarının kavgalarına mani olamayan beş kız kardeşinse tek yapabileceği bir an önce kurtulmak için bir yol bulmaktır.

En büyük ablaları Selva evli olduğu için bu durumdan en az etkilenenidir. Kumru evin en büyüğü tıp fakültesi son sınıftadır ve para kazanıp hem kendini hem kardeşlerini kurtarmasına bir yıl kalmıştır. Sumru da üniversitededir ama o sorunlardan kaçmak için eğlenmeyi seçmiştir. Duygularıyla hareket eder. Canı ne zaman ne isterse öyle davranıp öyle yaşar. Suna daha lisededir ama Kumru ablasını örnek alarak kafasını kitaplara gömerek evdeki huzursuzluktan kaçmaya çalışır.

kizlarim-icin

En küçükleri zavallı Hüma ise her şeyden en fazla etkilenen olur.Anne ve babalarına rağmen kız kardeşler mutludurlar. Çünkü birbirlerine sahiptirler. En kötü zamanlarında bile içlerinden biri herkesi güldürecek bir şey yapar. Ancak annelerinin yaptığı bir hata başta Yaşar olmak üzere tüm çocukların hayatını geri dönülmez bir şekilde değiştirecektir.