Kızlarım İçin oyuncuları kimdir? İlk fragman geldi! İşte konusu ve oyuncukadrosu

Kanal D ekranlarında yeni bir dizi daha merhaba demeye hazırlanıyor. Kızlarım İçin Kanal D'de başlıyor. Yaşar Yılmaz ve kızları Selvan, Sumru, Kumru, Suna ile Hüma'nın hayatlarını işleyecek olan dizi yakında Kanal D'de başlıyor! Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Numan Çakır, Ülkü Duru,Özgün Çoban ve Ahsen Eroğlu gibi isimler var. İşte dizinin kadrosuna dair bilgiler ve yayınlanan ilk fragmanı..

Kızlarım İçin oyuncuları kimdir? İlk fragman geldi! İşte konusu ve oyuncukadrosu

Kızlarım İçin’in ilk fragmanı yayınlandı. Kanal D’nin yeni dizilerinden Kızlarım İçin ne zaman başlayacak? Başrol oyuncuları kim? Dizinin konusu ne? İşte yeni başlayacak dizi hakkında bilgiler ve ilk fragman…

kizlarimicin4

KIZLARIM İÇİN OYUNCULARI

Kızlarım İçin’in başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar, Numan Çakır, Ülkü Duru,Özgün Çoban ve Ahsen Eroğlu gibi isimler var.

kizlarimicin1

‘Kızlarım İçin'de Fikret Kuşkan, 5 kızı olan ‘Yaşar' karakteriyle seyirciyle buluşacak. Yaşar'ın kızlarından Kumru'yu Tuvana Türkay'ın Sumru'yu Elifcan Ongurlar'ın, Suna'yı Ahsen Eroğlu'nun oynadığı dizide çocukların ihanet nedeniyle cinayete kurban giden anneleri Ayten'i ise Sibel Taşçıoğlu canlandırıyor.

İŞTE İLK FRAGMAN

Ailenin yaşadığı mahalledeki bakkal Zübeyr karakterine Numan Çakır'ın, onun eşi Hacer'e ise Ülkü Duru'nun hayat verdiği dizide Kumru'nun ilk aşkı Alper rolünü Özgün Çoban, hayatına daha sonra girecek olan avukat Yağız'ı da Serdar Özer oynuyor. Anıl Tetik ise dizide Egemen rolüyle kamera karşısına geçiyor. Cansu Fırıncı, Hakan Yufkacıgil, Meltem Gülenç ve Aslı İçözü de Katilin Kızları dizisinin güçlü kadrosunda yer alıyor.

DİZİDEN İLK KARELER:kizlarimicin6

kizlarimicin7kizlarimicin3 İstanbullu Gelin 24. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 23. bölüm izle! Erken doğan bebeğin durumu nasıl? İlginizi Çekebilir İstanbullu Gelin 24. bölüm 2. fragmanı geldi! İstanbullu Gelin 23. bölüm izle! Erken doğan bebeğin durumu nasıl?