Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kanal D yayın akışı: Kızlarım İçin yeni bölüm var mı? Kızlarım İçin 6. yeni bölüm ne zaman?
Kanal D yayın akışı: Kızlarım İçin yeni bölüm var mı? Kızlarım İçin 6. yeni bölüm ne zaman?
Kanal D yayın akışında Kızlarım İçin dizisinin saatinde bir sinema filmine yer verdi. Kızlarım İçin neden yok? Kızlarım İçin yeni bölüm bu akşam yayınlanmayacak. Kızlarım İçin neden yayınlanmadı? Peki Kızlarım İçin 6. yeni bölüm ne zaman? Yaşar kızlarından uzak durmaya, onların hayatını daha fazla zorlaştırmamaya karar vermişti peki bu kararını uygulayabilecek mi? Yeni bölümde neler olacağını merak eden izleyiciler Kızlarım İçin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak diye merak ediyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 2 Ocak 2018 - 17:41

Kızlarım İçin bu akşam neden yok? Kızlarım İçin dizisinin yeni bölümünü Kanal D yayın akışında göremeyen izleyiciler bu akşam neden yok, final mi yapıyor diye merak etmeye başladı. Kızlarım İçin yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? . Başrollerinde Fikret Kuşkan, Tuvana Türkay, Elifcan Ongurlar ve Selva Küçük’ün yer alıyor. Kızlarım İçin son bölümünde Kumru Yaşar yüzünden sorguya alınmıştı. İzleyiciler yeni bölümü merak ediyor.  İşte merak edilen soruların cevapları…

KIZLARIM İÇİN BU AKŞAM NEDEN YOK?

Kızlarım İçin yeni bölüm 9 Ocak Salı akşamı Kanal D ekranlarına gelecek. Dizinin yeni yıl nedeniyle yayınlanmadığı tahmin ediliyor.

 

KIZLARIM İÇİN SON BÖLÜM ÖZETİ

Kızlarım İçin 5. Bölümde; Hacer ve Zübeyir, kızları mahalleden gönderip, Yaşar’dan kurtulmak için mahalle halkını onları karşı kışkırtıyor! Peki Yaşar, kızlarına sahip çıkabilecek mi?

Kızlarım İçin son bölümde, kızlar ve anneleri hakkında çıkan dedikodu hızla yayılmıştır. Tüm mahalle halkı onlara karşı cephe almıştır. Bu işte de Hacer ve Zübeyir’in rolü büyüktür. Yaşar’ın başlarına bela olmasından korkan Hacer ve Zübeyir, yaptıkları planla amaçlarına ulaşmayı başarmışlardır. Bir anda mahalle halkı tarafından baskına uğrayan kızlar hayatlarının en zor anlarından biriyle daha karşı karşıyadırlar. Peki bu durumdan onları kim kurtaracak? Yaşar, kızlarının başını bu dertten kurtarabilecek mi? Yoksa kızlar mahalleden taşınmak zorunda mı kalacak?

KANAL D YAYIN AKIŞI

06:45 KANAL D İLE GÜNAYDIN TÜRKİYE
09:00 HIÇKIRIK
10:00 MAGAZİN D
11:30 NURSEL’LE EVİN TADI
12:45 EKİP ŞAHANE
15:00 HIÇKIRIK
16:00 ARKA SOKAKLAR
18:45 AHMET HAKAN’LA KANAL D HABER
20:00 VER KAÇ
22:00 ŞEVKAT YERİMDAR

Son güncelleme: 20:12 - 02.01.2018