Klavye Delikanlıları 8. bölümü ile final kararı aldı! Klavye Delikanlıları neden bitiyor? Final bölümü izle!

Klavye Delikanlıları dizisi bu akşam yayınlanacak 8. bölümü ile final yapıyor. Klavye Delikanlıları neden bitiyor merak ediliyor. Daha önce yayın günü değişen komedi dizisi sanal ve gerçek dünya arasındaki gençlerin başlarından geçen tehlikeli maceraları konu alıyordu. Dizinin final bölümünü paylaştığımız linkten izleyebilirsiniz. Peki Klavye Delikanlıları neden bitiyor? Neden final kararı aldı?

Klavye Delikanlıları 8. bölümü ile final kararı aldı! Klavye Delikanlıları neden bitiyor? Final bölümü izle!

Show TV ‘nin yeni sezona iddialı başlayan dizisi Klavye Delikanlıları 9. bölümü ile final yapacak. Dizini takipçileri neden final yapacağını merak ediyor. Klavye Delikanlıları ilk 5 bölümü salı akşamları yayınlanmış ardından pazar akşamına taşınmıştı. Çakallarla Dans serisine imza atan yönetmen Murat Şeker ile Ali Tanrıverdi'nin senaristliğini üstlendiği komedi dizisi erken final yapıyor. İzleyicilerin merak ettiği konu ise dizinin neden erken final kararı aldığı. Peki Klavye Delikanllıları neden bitiyor?

KLAVYE DELİKANLILARI NEDEN BİTİYOR?

Çakallarla Dans serisinin yönetmeni Murat Şeker ve senarist Ali Tanrıverdi'nin senaryosunu yazdığı Klavye Delikanlıları'nın ekran ömrü kısa sürdü. Ekranlarda farklı bir komediye imza atan Klavye Delikanlıları, reytinglerde başarılı olamadı.

Klavye Delikanlıları'nın geçtiğimiz Pazar yayınlanan 7. bölümü, Total grubu reytinglerde 14. sırada, AB grubu reytinglerde ise 15. bölümde yer alabilmişti. Yeni gününde de reytinglerde üst sıralara çıkamayan dizi için final kararı alındı. Klavye Delikanlıları dizisi, bu akşam yani 26 Kasım Pazar akşamı ekrana gelecek olan 8. bölümüyle erken final yaparak ekrana veda edecek.

FİNALDE NELER OLACAK?

Volki sevgilisi Cansu'yu ekiple tanıştırmak isterken, Kerem ve Selen'i de barıştırmanın yollarını arıyor. Veli Dayıoğlu'nun istediği Selen çareyi Kerem'e kaçmakta buluyor. Klavye Delikanlıları final bölümünü aşağıdaki linkten yayınlandığı anda izleyebilirsiniz.

KLAVYE DELİKANLILARI FİNAL İZLE!

Yapımcılığını Süreç Film'in üstlendiği, yönetmenliğini Yahya Samancı'nın yaptığı, dizinin kadrosunda Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Sinan Çalışkanoğlu yer alıyor. Klavye Delikanlıları yeni bölümüyle, Pazar 20.00’da Show TV’de olacak.