Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Koca Koca Yalanlar 10. yeni bölümden 3 fragman yayınlandı! İşte Koca Koca Yalanlar’ın yeni yayın günü…
Koca Koca Yalanlar 10. yeni bölümden 3 fragman yayınlandı! İşte Koca Koca Yalanlar’ın yeni yayın günü…
Koca Koca Yalanlar yeni bölüm fragmanı geldi. Yayın gününde değişikliği giden dizinin fragmanında Müjgan'ı evinde yakalayan Ahmet, Sude görmesin diye telaş olur. Müjgan'ın da Sude'nin diline düşmeye hiç niyeti yoktur. İşte Koca Koca Yalanlar 10. yeni bölüm fragmanı ve dizinin yeni yayın günü...
Sozcu.com.tr
Magazin 11 Ekim 2018 - 09:21

Koca Koca Yalanlar 10. yeni bölüm fragmanı ile ekranda. Fragmanda dizinin yayın gününün değiştiği de duyuruldu. Koca Koca Yalanlar bundan sonra salı akşamları ekrana gelecek. 10. bölümünü salı günü yayınlayacak olan Koca Koca Yalanlar yeni fragmanda; Müjgan gizlice Ahmet ile Sude’nin evine girer. Ahmet’le karşılaşırlar ama ikisi de çok korkar. Sude’nin diline düşmekten o kadar çok korkarlar ki, Sude, Müjgan’ın saklandığı dolabı açınca Ahmet ‘bakamayacağım’ diyerek arkasını dönüyor. İşte Koca Koca Yalanlar 10. yeni bölüm fragmanı…

KOCA KOCA YALANLAR 10. YENİ BÖLÜM 3. FRAGMANI

KOCA KOCA YALANLAR 10. YENİ BÖLÜM 2. FRAGMANI

 

KOCA KOCA YALANLAR 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KOCA KOCA YALANLAR 9. SON BÖLÜM ÖZETİ

Müjgan da bir tuhaflık var. Ilgaz, Canan ve Nilgün'ü arar. Müjgan evde temizliğe sarıyor. Çünkü Müjgan, Ahmet ile olan günlerini çok özlüyor. Özlemini içinde tutamıyor ve davranışlarına yansıtıyor. Bir gece önce Ahmet, Mijgan'a çok pişman olduğunu söylemiştir. Ama Müjgan,Ahmet'le Sude'nin halen ilişkilerine devam ettiğini anlayınca Ahmet'i gerçekten kaybettiğini düşünür. Durumu Nilgün ve Canan'a açıyor. Onlar da haliyle ‘hani sen bu adamı unutmuştun' diye Müjgan'a sitem ediyor. Müjgan arkadaşlarıyla konuşup biraz toparlanır. Artık Ahmet için ağlamayacağı konusunda kendine söz veriyor.

SUDE YİNE AHMET'İ DOLDURUYOR

Ahmet uyandığında Sude'yi yanında buluyor, ‘Senin burada ne işin var' diyor. Sude yalanları bir bir sıralıyor. Ahmet Mjgan'ı aradım dese de Sude onu aradığını ve çağırdığını söylüyor. Üstüne Müjgan'ı aramışsın ama bak gelmemiş diyor. Ahmet de, Müjgan'ın o haldeyken gelmemesine çok içerliyor ve Sude'ye minnet duymaya başlıyor.

LEYLA, OSMAN'IN CANAN'A AŞIK OLDUĞUNU ÖĞRENİYOR

Osman, Leyla'ya ile sevgililiğe devam ediyor. Canan'ı kıskandırmak için bu rolü oynadığını söylüyor. Leyla ‘İğrenç bir adamsın' diyerek ağlamaya başlıyor. Leyla'dan bir de Canan'a söylememesini söylüyor. Leyla'nın bu sırrı saklamak için şartı ev bulana kadar orada kalmak

NİLGÜN HAMİLE

Nilgün'ün hamilelik haberi büyük sevinçle karşılanıyor. Çapkınlıktan geri duramayan Şahin'in babalık sevinci ise görülmeye değer oluyor.

MÜJGAN, ILGAZ'I DA SUDE'YE KAPTIRIYOR

Müjgan'ın kızı Ilgaz Müjgan'a zor günler yaşatıyor. Annesinden şarkı yarışması için pahalı bir elbise isteyen Ilgaz ret cevabı ile yıkılıyor. Sude, Ilgaz'ın aklını çelmeyi başarıyor. Sırf Müjgan'a acı çektirmek için Ilgaz'ın bir dediğini iki etmiyor. Birlikte spor bile yapıyorlar. Müjgan bu duruma çok bozulsa da Ahmet kızının Sude ile olan arkadaşlığını onaylıyor.

Hatta Ilgaz o kadar ileri gidiyor ki annesinden nefret ettiğini bile söylüyor. Müjgan ne yapacağını bilmez halde Alp ile dertleşiyor. Alp, Ilgaz'ın yaşından dolayı tavırlarının çok normal olduğunu söylüyor.

Son güncelleme: 10:37 - 13.10.2018