Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kocaman Ailem 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kocaman Ailem son bölüm izle
Kocaman Ailem 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kocaman Ailem son bölüm izle
Kocaman Ailem 5. son bölüm ile ATV ekranlarında yayınlandı. Yapımcılığını ‘Mia Yapım’ adına Banu Akdeniz’in üstlendiği ‘Kocaman Ailem’, usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. Başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir, Özge Özder, Özlem Türkad, Buse Arslan Akdeniz gibi isimlerin yer aldığı dizinin senaryosunu ise Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kaleme alıyor. Yönetmenliğini Hakan İnan üstlendiği dizide, vicdan muhasebesiyle başlayan bir hikaye ve beraberindeki olaylar zinciri ekranlara geliyor.
Magazin 5 Temmuz 2018 - 23:16

Kocaman Ailem dizisinin son bölümünde; Hulusi, Jale’yle ilgili gerçeği öğrenince aralarında bir sırdaşlık başlar. İkisinin de amacı Elif’i korumaktır. Birlikte fazla vakit geçirdikleri için Ayşe ve Sevgi, Jale’yi kıskanırlar. Güzide, amacına ulaşmak için Hulusi ve çocuklarıyla yakınlaşmak ister. Bu yüzden evinde bir davet verir.

KOCAMAN AİLEM YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Elif ve Demir’in ilişkisi ilk kez bu kadar kötü bir noktaya gelmiştir. Aile, sonunda birbirine yakınlaşmışken Nurten bir sabah olay yaratır. Bu yüzden çocuklar bir seçim yapmak zorunda kalacaklardır.

KOCAMAN AİLEM YENİ FRAGMAN

KOCAMAN AİLEM SON BÖLÜM

Son güncelleme: 19:18 - 07.07.2018