Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kocan Kadar Konuş Diriliş konusu ne? Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi oyuncuları…
Kocan Kadar Konuş Diriliş konusu ne? Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi oyuncuları…
Kocan Kadar Konuş Diriliş, izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve komedi bir hikaye sunan eğlenceli anlar yaşatıyor. Ezgi Mola ve Murat Yıldırım'ın başrolü paylaştığı Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi konusu ve oyuncuları merak ediliyor. İşte Kocan Kadar Konuş Diriliş konusu...
Magazin 14 Ocak 2019 - 17:52

Kocan Kadar Konuş Diriliş, 2015 yılında izleyici ile buluşmu, Kocan Kadar Konuş filminin devamı olarak çekilmiştir. Başrollerde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım yer aldığı filmde Efsun, hayatının aşkı Sinan'a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Serinin ikinci filmi Kocan Kadar Konuş Diriliş’de de kahkaha hiç eksik olmuyor. Peki, Kocan Kadar Konuş Diriliş filmi konusu ne? İşte Kocan Kadar Konuş Diriliş oyuncuları…

KOCAN KADAR KONUŞ DİRİLİŞ KONUSU

Kıvanç Baruönü yönetmenliğinde, senaryosu Kıvanç Baruönü ve Şebnem Burcuoğlu'na ait olan filmin başrollerini Ezgi Mola ve Murat Yıldırım paylaşıyor. Kocan Kadar Konuş’un bu devam filminde, geleneksel Türk kızı kalıplarına ve nesiller boyu devam eden “ne derler korkusuna” meydan okuyan Efsun, hayatının aşkı Sinan'a evlenme teklif eder ve düğün süreci başlar. Ancak, her genç kızın kabusu, Efsun ve Sinan'ın hikayesine de gölge eder: Aileler. Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ediyor, serinin ikinci filminde de kahkaha hiç eksik olmuyor.

KOCAN KADAR KONUSU OYUNCULARI

Şebnem Burcuoğlu'nun çok satan ikinci romanından uyarlanıyor. Hümeyra, Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara, Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış ve Enis Arıkan filmin diğer oyuncuları.