Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kod Adı UNCLE filmi konusu ne? Kod Adı UNCLE oyuncuları…
Kod Adı UNCLE filmi konusu ne? Kod Adı UNCLE oyuncuları…
Kod Adı UNCLE bu akşam televizyonda yayınlanacak. 2015 yapımı aksiyon filmi Kod Adı UNCLE konusu ve oyuncuları merak ediliyor. İşte Kod Adı UNCLE filmi hakkında merak edilenler...
Magazin 4 Şubat 2019 - 14:09

Kod Adı UNCLE filmi konusu merak konusu oldu. Yıldızlarla dolu kadrosu ve aksiyonu üst seviyede sahneleri ile sinemada yayınlandığı dönemde büyük ilgi gören Kod Adı UNCLE filmi televizyonda da yüksek reytingler elde ediyor. İki ajanın macera dolu takip öyküsünün anlatıldığı Kod Adı UNCLE filmi başrolünde Henry Cavill, Armie Hamme yer alıyor. Peki Kod Adı UNCLE konusu ne? İşte Kod Adı UNCLE oyuncuları ve karakterleri…

KOD ADI UNCLE KONUSU VE OYUNCULARI

Guy Ritchie’nin yönetmen koltuğunda oturduğu casusluk filmi 1960’lı yıllarda Soğuk Savaş döneminde geçiyor. Uzun süredir aralarındaki düşmanlık nedeniyle çeşitli olaylarda karşı karşıya çarpışmış olan CIA ajanı Solo ile KGB için çalışan Kuryakin, uluslararası bir suç örgütünü çökertmek için işbirliği yapmak zorunda kalırlar. Bu zorlu davada ellerindeki tek ipucu ise Alman bir bilimadamının kızına ulaştıkları takdirde ilerleyecek olmalarıdır. Dünyanın büyük bir felaketten kurtulması, zamanla yarışmak zorunda oldukları bu göreve bağlıdır.

KOD ADI UNCLE OYUNCULARI

1960’lı yılların popüler dizisinden uyarlanan filmin başrollerini Henry Cavill ile Armie Hammer paylaşıyor. İki ünlü oyuncuya Alicia Vikander ve Hugh Grant eşlik ediyor.

Etiketler