Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Konakta şok dalgası! İstanbullu Gelin 53. yeni bölümden 2. fragman geldi
Konakta şok dalgası! İstanbullu Gelin 53. yeni bölümden 2. fragman geldi
İstanbullu Gelin, Cuma günü yayınlanacak yeni bölümü ile sezon finali yapacak. Konakta herkes şokta: Faruk "Tek çare elimizdeki her şeyi satıp borçlarımızı ödemek." Süreyya, doğuma gidiyor. Seyircileri şüphesiz ekrana kilitleyecek yeni bölümde neler olacak merak ediliyor. Haberimizden İstanbullu Gelin 53. yeni bölümün birinci ve ikinci fragmanlarını izleyebilir, son bölüm özetini hatırlayabilirsiniz. İşte ayrıntılar...
Magazin 6 Haziran 2018 - 23:16

İstanbullu Gelin, her Cuma akşamı Star TV’de yeni bölümleri ile ekrana geliyordu. Dizi severleri büyük bir merakın içerisinde bırakacak sezon finali fragmanı yayınlandı. Peki son bölümde neler yaşanmıştı? İstanbullu Gelin’de Boranlar için artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Burcu'nun nikah masasındaki cevabı herkesi etkilerken Esma ve Garip'te büyük bir kırılmaya neden olur.

Osman yaşadıklarından kendini suçlamaktadır fakat Faruk durumu kendi özelinde değerlendirince Süreyya ile çatışmaya girer. Faruk ve Süreyya'yı bir araya getirme kararı alan Senem ve Akif'i günün sonunda büyük bir sürpriz beklemektedir. Tüm bu kaostan yararlanmak için adımlarını atan Adem en beklemediği yerden derin bir yara alır. Boranlar için ise artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.