Köşe yazarından Ebru Gündeş’i kızdıracak yazı

Şarkıcı Ebru Gündeş ve iş adamı Rıza Sarraf evliliğini masaya yatıran köşe yazarı şarkıcı Gündeş'i kızdıracak bir tespitte bulundu.

Köşe yazarından Ebru Gündeş’i kızdıracak yazı

Sadece bir yıl süren beraberliklerinin ardından 2010 yılının ilk aylarında evlenen Rıza Sarraf ve Ebru Gündeş birlikteliği üzerinde şimdilerde kara bulutlar dolaşıyor. Amerika’da yargılanan Rıza Sarraf’ın ‘hapishanede bulunduğu süre içerisinde gardiyanlardan rüşvetle uyuşturucu ve hayat kadını istediğine dair itirafının ardından gözler Ebru Gündeş’e çevrilmişti. Daha önce de adı benzer çapkınlık haberlerine karışan Rıza Sarraf’ın bu itirafının ardından herkes Ebru Gündeş’in bu evliliği bitireceğini söylüyordu. Ancak Gündeş’in avukatı böyle bir girişimlerinin bulunmadığını açıkladı.

BOŞANMA İHTİMALLERİNİ KÖŞE YAZISINA TAŞINDI

Yaklaşık yedi yıldır evli olan ve bu evliliğinden bir de çocuk sahibi olan Ebru Gündeş’in tüm bu açıklamalarına rağmen bu işin mahkemede boşanmayla sonuçlanacağını düşünen Akit yazarı Ali Karahasanoğlu konuyu köşesine taşıdı ve savcıları adeta Ebru Gündeş konusunda uyardı. Yazısında olası bir boşanma sürecinde neler yaşanabileceğini sıralayan Karahasanoğlu şu ifadeleri kullandı: “Şarkıcı eşi Ebru Gündeş ile aralarında boşanma davası açıldığı iddiaları da dikkate alınırsa, malvarlığı çarçur edilmeden… Devlet adına, tedbirler konulmalıdır. Gecikirsek, yok “boşanma” idi, yok “çocuğun nafakası” idi, yok “ABD'deki yargılamada alınan ceza” idi derken, Türkiye'deki malvarlığı yok edilirse ABD'deki tiyatro bittiğinde, Rıza elini kolunu sallayarak dünya genelinde dolaşırken, buradaki malvarlığının da menfaatlerinden yararlanıyor olur.”

Son dakika: Ebru Gündeş boşanma kararı mı aldı? Reza Zarrab ile evliliği hakkında yeni iddia İlginizi Çekebilir Son dakika: Ebru Gündeş boşanma kararı mı aldı? Reza Zarrab ile evliliği hakkında yeni iddia