Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kösem Sultan dizisinin ekibi yemek yedi
Kösem Sultan dizisinin ekibi yemek yedi
‘Muhteşem Yüzyıl’ serisi “Kösem Sultan” dizisinin oyuncuları rutin buluşmasını gerçekleştirdi.
Emre ÇEVİK
Magazin 28 Nisan 2016 - 15:06

Zorlu AVM'de görüntülenen grubun içinde Beren Saat, Ekin Koç, Berk Cankat, Kadir Doğulu ve diziye Şehzade Mustafa karakteriyle yeni katılan Boran Kuzum da vardı. Bir kafede oturup sohbet eden ekipte, Ekin Koç esprileriyle tüm masadakileri kahkahaya boğdu.

Foto: Emre Çevik
Masaya gelen hesabı da “Padişah olan benim” diyerek ödeyen Ekin Koç mekan çıkışı habercileri görmemezlikten geldi. Aynı masada oturan Beren Saat'te ekip arkadaşlarıyla vedalaştıktan sonra muhabirlerle köşe kapmaca oynadı. Hızlı adımlarla mekandan uzaklaşan Saat, sorulardan kaçmak için mağazalara girip arka kapısından çıkarak izini kaybettirmeye çalıştı.

Foto: Emre Çevik 

KÖSEM ADI ALTINDA TOPLANIYORUZ

Ekin Koç, Berk Cankat, Bora Kuzum'la birlikte otoparktaki araçlarına doğru ilerleyen Kadir Doğulu ise sorulan soruları yanıtladı. “Her zaman olduğu gibi dizi ekibi ile yemeğe geldik yine, Kösem adı altında sürekli toplanıyoruz. İyi bir ekibiz.

Dizi iyi gidiyor şükür sıkıntı yok” dedi. Neslihan Atagül ile 9 Temmuz'da nikah masasına oturacak olan Kadir Doğulu hazırlıkların tamamlandığını dile getirerek sözlerine şöyle devam etti. “İyi her şey bitti, hayırlısı neyse o olacak işte. Bizi de büyük bir heyecan sardı.”