Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kötü Çocuk filminin konusu: Kötü Çocuk filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
Kötü Çocuk filminin konusu: Kötü Çocuk filminin oyuncu kadrosunda kimler yer alıyor?
Başrollerinde Afra Saraçoğlu ve Tolga Sarıtaş'ın yer aldığı Kötü Çocuk filmini 2017 yılında Yağız Alp Akaydın yönetmiştir. Seyirciler filmin konusunu ve oyuncularını merak ediyor. İşte ayrıntılar...
Magazin 16 Temmuz 2019 - 20:16

Kötü Çocuk filmi, Büşra Küçük’ün yazdığı çok satan serinin sinemaya uyarlanması sonucunda ortaya çıkmıştır. Kötü Çocuk filminin konusu özetle şöyledir: “Kayla doğduğu gün babası tarafından terk edilmiş, yaşamı boyunca annesi tarafından büyütülmüş ve artık lise çağında bir genç kızdır. Ancak kendisini terk eden babasının aniden ortaya çıkmasıyla hayatı değişir. Kayla, on yedi yaşına girdiğinde, ilk kez gördüğü babasıyla, yabancı bir şehre taşınır. Bu yeni şehirde, İstanbul’da, bir yandan babasıyla yaşama zorluğu çekerken bir yandan da yeni bir okula alışması gerekecektir. Fakat daha okulun ilk gününde hiç beklemediği birisiyle, gizemli Meriç ile tanışır. Kayla’nın hayatı sırlarla dolu Meriç’in peşinden gittikçe iyice karışacaktır.”

KÖTÜ ÇOCUK FİLMİNİN OYUNCULARI

Tolga Sarıtaş (Meriç Tuna)
Afra Saraçoğlu (Kayla)
Sarp Akkaya
Tülin Özen
Can Sipahi
Aytaç Şaşmaz
Buçe Buse Kahraman
Işıknaz Özedgü
İpek Soral
Yiğitcan Ergin
Demir Parscan