Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kris Jenner canlı yayında rezil oldu
Kris Jenner, kızlarının birer birer imparatorluk kurmasını sağladı ama çoğu anne gibi teknolojiyle başı biraz dertte. Sosyal medya hesabından kızı Kim Kardashian'ın konuşmasını canlı yayında paylaşacağı sırada yaşadığı karışıklık kameralara yansıdı ve izleyenleri kahkahaya boğdu.
Magazin 28 Aralık 2019 - 11:28

Düzenledikleri Noel partisinde kızı Kim Kardashian’ın konuşma yapacağı sırada Kris Jenner’ın Instagram uygulamasıyla verdiği savaş dikkat çekti.

Kris Jenner Instagram Live’den canlı yayına bağlandığında ön kameranın aktif oluşu ve arka kameraya bir türlü geçemediği görüntüleri görenler, “Neden kimse yardım etmedi?” sorusunu sordu.

Aile dostları ve makyaj artisti Hursh Achemyan’ın çektiği görüntülerde 64 yaşındaki Jenner’ın canlı yayın sekmesini çözmeye çalışırken kızının tüm konuşmasını kaçırmasına sosyal medya kullanıcıları, “Şu ana kadar izlediğim en iyi video”, “Tam bir annesin” gibi yorumlar yaptı.