Sözcü Plus Giriş

Kristen Stewart ilk aşkıyla ilgili konuştu: “Teklif etseydi evlenirdim”

ABD'li oyuncu Kristen Stewart, eski sevgilisi ve serideki rol arkadaşı Robert Pattinson hakkında, "Eğer evlenme teklifi etseydi, evlenirdim" dedi.

Güncellenme: 12:18, 06/11/2019
Kristen Stewart ilk aşkıyla ilgili konuştu: “Teklif etseydi evlenirdim”

Dünyayı kasıp kavuran seri Twilight ile 18 yaşında şöhrete kavşan Kristen Stewart, Robert Pattinson ile olan ilişkisi hakkında ilk defa konuştu. Ünlü radyocu Howard Stern’ün programına katılan genç oyuncu, paparazzileri “hırsızlar” olarak tanımladı.

Filmin devam ettiği dönemde ilişkilerini paparazziler önünde yaşamak istemedikleri için dışarda el ele bile tutuşmayan çift, “Bu malzemeyi onlara vermek istemiyoruz diyorduk ama sonuçta el ele yürümemiş olduk ve bu çok saçma” dedi.

Stern’in “Robert ile evlenir miydin?” sorusuna Stewart, “Bilemiyorum, aslında bunu istemiştim. O benim ilk aşkım. Asla geleneksel biri olmadım ama yaşadığım her ilişkide onun tek olduğu hissini aldım. Eğer evlilik teklif etseydi kabul ederdim” dedi.

Senarist Dylan Meyer ile altı yıldır birlikte olan Stewart, gerçekten aşık olduğunu ve kız arkadaşına evlenme teklifi etmek için sabırsızlandığını da belirtti.