Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kritik soruya kritik cevap!
Kritik soruya kritik cevap!
Cem Yılmaz, eski eşi Ahu Yağtu ile eski sevgilisinin karşılaşmasını ve sonrasında ortaya çıkan gerilimi soran gazetecilere tam bir komedyen gibi cevap verdi: "Bakın Zafer Algöz Abi'min kitabı çıktı. Tavsiye ederim. İsmi de çok güzel 'Haşırt Dı Bilekbord"
Magazin 10 Şubat 2017 - 23:40

Ünlü komedyen Cem Yılmaz önceki akşam Mithatcan Özer’i dinlemek için Frankie adlı mekândaydı. Sakal tıraşı olduğu görülen Yılmaz, geç saatlere kadar eğlendi. Çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtlayan usta komedyen, “Çok müzik dolu bir geceydi. Mithat'ı hayranlıkla dinledik. ‘Arif ile 216’ filmimizin çekimlerine mayıs sonu gibi başlayacağız” dedi.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU

‘BU KONULARI GEÇELİ ÇOK OLDU’

Yılmaz, “Eski eşiniz ile eski sevgiliniz önceki gün aynı mekânda karşılaştı. Ne düşünüyorsunuz?” sorusuna ise “Aaaaaa o konuları geçeli çok oldu. 20 sene oldu moruk. 44 yaşındayım ben. O konularla hiç ilgilenmiyorum. Bakın Zafer Algöz Abi’min kitabı çok güzel, onu herkese tavsiye ederim. İsmi de çok güzel ‘Haşırt Dı Bilekbord” diyerek uzaklaştı.

FOTO: SOZCU

FOTO: SOZCU