Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kubat’ın Çanakkale hassasiyeti
Kubat’ın Çanakkale hassasiyeti
Türk halk müziğinin sevilen sesi Kubat, Kıbrıs'ta sahne aldı. Gece boyunca söylediği türkülerle sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatan Kubat, çıkacak olan yeni türkü albümünden 2 sürpriz şarkıyı ilk kez seslendirdi.
Magazin 19 Mart 2018 - 08:36

Kubat, Golden Tulip Lefkoşa'da sevenleriyle bir araya geldi. Eşsiz sesi ve yorumuyla herkesi kendine hayran bırakan Kubat, sevenlerine yeni albüm müjdesi verdi. Yedi bölgenin en güzel türküleri söyleyen şarkıcının yeni albümü, Nisan'ın son haftası dinleyenleriyle buluşacak. Geceye özel yeni albümünden iki şarkı söyleyen Kubat, bestesi Musa Eroğlu, sözleri Karacaoğlan'a ait olan ‘Dilber’ ile Neşat Ertaş'ın sevilen türküsü ‘Gönül Dağı’nı ilk kez seslendirdi.

ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANDI

Şarkıcı Kubat, saatler gece 12'yi gösterdiğinde “Artık 18 Mart'ın içindeyiz. Çanakkale Zaferi'nin 103. Yıl dönümünde şehitlerimizi rahmetle anıyoruz” diyerek Çanakkale Türküsü'nü davetlilerle birlikte söyledi.