Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Berkay konser sonrası sevgilisine evlenme teklifi etti
Berkay konser sonrası sevgilisine evlenme teklifi etti
Önceki gece İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu’nda sahneye çıkan Berkay, konser sonrası verilen partide sevgilisi Özlem Katipoğlu’na evlilik teklifi yaptı.
Emre ÇEVİK
Magazin 13 Ağustos 2016 - 07:12

Önceki gece İstanbul Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıkan Berkay, konser sonrası verilen partide sevgilisi Özlem Katipoğlu'na evlilik teklifi yaptı. Ünlü şarkıcı, dizlerinin üstüne çöktü, “Evet”i kaptı.

 

18

HARBİYE'DEKİ İLK KONSERİ

İLK kez Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sahneye çıkan Berkay, sahne dekorundan kostümlerine, dansçılarından sahne şovuna tam 200 bin lira harcadığı bir konser gerçekleştirdi. Ünlü konukların da izlediği başarılı konser ayakta alkışlandı. Konser sonrası verilen partide ünlü şarkıcı, sevgilisi Özlem Katipoğlu'na evlilik teklifinde bulundu.

berkay

GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

DAHA önce evlenme kararı alan, hatta ay sonunda Yunan adası Santorini'de düğün yapmayı planlayan çiftin evlilik teklifi seremonisi yapmadıkları öğrenildi. Berkay, sevgilisine bu yüzden romantik bir teklifte bulundu. Herkesin ortasında dizlerinin üstüne çöken Berkay, tektaş yüzük çıkararak Özlem Katipoğlu'na uzattı. Katipoğlu gözyaşları içerisinde bağırarak “Evet” dedi.

7

Konserinde dostlarını kulisinde ağırlayan Berkay, konuklarına bu konsere özel tasarlanmış kupalarla kahve ikram etti.

Son güncelleme: 14:58 - 13.08.2016