Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurşun 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kurşun 1. son bölüm izle
Kurşun 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kurşun 1. son bölüm izle
Kurşun dizisi ilk bölümüyle FOX TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç ve Sarp Akkaya'nın yer aldığı dizinin yönetmenliğini ise Murat Can Oğuz ve Ayberk Çınar üstleniyor. Kurşun 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kurşun 1. son bölüm izleme linki...
Magazin 23 Ekim 2019 - 23:00

Kurşun dizisinin son bölümünde; hayatı boyunda adalete inanmış ve adaletin peşinden gitmiş olan Cumhuriyet Savcısı Orhan Atmaca, büyük bir davanın peşinden gitmeye karar verir. Mebus oğlunu, cinayet şüphelisi olarak gözaltına aldırır. Fakat bu dava, daha önce baktığı davalara pek benzemez. İşte Kurşun 2. yeni bölüm fragmanı…

KURŞUN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KURŞUN 1. BÖLÜM İZLE

Bu davanın başlangıcında araştırmacı gazeteci Leyla Devrim ile yolları kesişir. Savcı Orhan Atmaca gibi o da bu cinayetin arkasından gerçekleri ortaya çıkarmak için çalışmaktadır. Aynı olay, iki karakteri yan yana getirir.

Savcı Orhan Atmaca'nın davadan çekilmesini isteyen karanlık dünyanın insanları, onu mahkemeden vazgeçirmek için ellerinden geleni ardına koymamaya kararlıdırlar. Fakat Orhan Atmaca, ne olursa olsun, adaletin yerini bulması, suçlunun hak ettiği cezayı çekmesi için direnecektir.

Leyla Devrim ise, kimsenin görmediğini, kimsenin sormaya cesaret edemediği soruları sorarak, Orhan Atmaca ile aynı yoldan yürümeye kararlıdır. İşin arkasındaki karanlık dünya Orhan Atmaca'yı sevdikleriyle, hayatıyla tehdit ederken Orhan Atmaca'nın önünde iki seçenek vardır. Sonuna kadar adaletin peşinden gitmek ya da diğer herkes gibi saklanmak ve davadan kaçmak. Bu keskin viraj, Orhan Atmaca'nın, Leyla Devrim'in ve etrafındaki tüm insanların hayatlarını geri dönülmez biçimde değiştirecektir.

Son güncelleme: 08:04 - 24.10.2019