Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurşun dizisinden ilk fragman geldi! Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi ne zaman başlayacak?
Kurşun dizisinden ilk fragman geldi! Engin Altan Düzyatan’ın yeni dizisi ne zaman başlayacak?
Yeni sezonun şimdiden merak uyandıran yeni dizisi 'Kurşun'un ilk tanıtımı yayınlandı. Engin Altan Düzyatan ve Burçin Terzioğlu'nun başrollerinde olacağı Kurşun'un ilk bölüm fragmanı ilgi çekiyor. Kurşun'da Düzyatan bir savcıyı canlandıracak. Dizinin ekim ayında başlaması bekleniyor...
Magazin 20 Eylül 2019 - 10:45

Kurşun yeni sezonun merak edilen dizileri arasında yer alıyor. Fox TV’nin yeni sezondaki iddialı dizisi Kurşun’da Düzyatan bir savcıyı canlandıracak. Çekimlerine İstanbul'da devam dizi Ekim ayında Fox ekranlarında olacak.

KURŞUN DİZİSİ İLK FRAGMAN

KURŞUN OYUNCU KADROSU

Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya, Gülizar Irmak, Şebnem Dilligil ve Cem Kurtoğlu'nun kadrosunda yer aldığı, yönetmenliğini Murat Can Oğuz ve Burak Arlıel'in yaptığı, senaryosunu Kerem Deren, Çisil Hazal Tenim ve Ayberk Çınar'ın kaleme aldığı “Kurşun”, ekim ayında başlayacak.

KURŞUN DİZİSİNİN KONUSU NE?

“Kurşun”, 1970'lerin İstanbul'unda adalet arayan Savcı Orhan Atmaca (Engin Altan Düzyatan) ve kalemine güvenen hırslı gazeteci Leyla Devrim'in (Burçin Terzioğlu) yer altı dünyasına karşı birlikte verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Son güncelleme: 10:47 - 20.09.2019