Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurşunlanan gece kulübü kimin çıktı!
Kurşunlanan gece kulübü kimin çıktı!
Önceki gece Beşiktaş Ortaköy’de motosikletli 2 saldırgan tarafından gece kulübüne düzenlenen ve 1 kişinin hayatını kaybettiği, 2 kişinin de yaralandığı saldırının hedefindeki “Club Bosphorus Arabic” adlı gece kulübününün 'patronu' “Palalı Sabri” olarak bilinen Sabri Çelebi çıktı.
Magazin 24 Ocak 2018 - 20:49

İstanbul, Ortaköy’de “Club Bosphorus Arabic” adlı gece kulübüne ateş açıldı.

 

Olay önceki gece Beşiktaş Ortaköy’de Muallimnaci Caddesi üzerinde bulunan “Club Bosphorus Arabic” adlı gece kulübünde meydana geldi. Gece kulübünün önüne motosikletle gelen iki kişi kulübe doğru ateş açmaya başladı.

resimid_4490946

Kulübün önünde bulunan 3 güvenlik görevlisi vücudunun çeşitli yerlerinden yaralandı. Yaralılar çevredeki vatandaşlar tarafından hastaneye kaldırıldı. Olay yerine çok sayıda polis ve özel harekat ekibi sevk edildi. Özel harekât ekipleri olay yerinde geniş çaplı güvenlik önlemi aldı. Olay yeri inceleme ekipleri çalışmalarda bulundu. Polis ekipleri kaçan şüphelilerin yakalanması için çalışıyor.

basliksiz-4

GECE KULÜBÜNDEN “PALALI SABRİ” ÇIKTI

Odatv’nin haberine göre; Silahlı saldırının hedefindeki “Club Bosphorus Arabic” adlı gece kulübünden “Palalı Sabri” olarak bilinen Sabri Çelebi çıktı.

basliksiz-3

Sabri Çelebi'nin kişisel ve “Club Bosphorus Arabic” adlı gece kulübünün sosyal medya hesaplarında, gece kulübünü “patronu” olduğu belirtildi. Ayrıca sosyal medya hesaplarında Sabri Çelebi'nin fotoğraflarının yer aldığı görüldü.

basliksiz-6

2 AY ÖNCE TAKSİM’DE AYAĞINDAN VURULMUŞTU

Sabri Çelebi, İstanbul’da 5 yıl önce Gezi Parkı eylemcilerine ‘pala’ ile saldırmış ve bir kadına tekme atmıştı.

basliksiz-2

Çelebi, 2 ay önce Taksim’de iki grup arasında yaşanan silahlı kavgada ayağından vurulmuştu.

basliksiz-1basliksiz-7basliksiz-5
Son güncelleme: 08:50 - 25.01.2018