Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kurtlar Vadisi Kaos’un kanalı belli oldu mu? İşte yanıtı…
Kurtlar Vadisi Kaos’un kanalı belli oldu mu? İşte yanıtı…
Uzun zamandır merakla beklenen ekranların fenomen dizisi Kurtlar Vadisi Kaos geri dönüyor! Başrolünde Polat Alemdar karakteri ile izlediğimi Necati Şaşmaz'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Kaos dizisi ne zaman başlıyor? Dizinin yayınlanacağı kanalı belli mi? İşte ayrıntılar...
Magazin 23 Şubat 2018 - 10:46

Ekranların gediklisi Kurtlar Vadisi dizisi ger mi dönüyor? Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ekranda olacak dizinin kanalı belli mi? İşte televizyonda yayınlanması planlanan diziye dair ayrıntılar…

Türk televizyonlarının fenomen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ekranlara dönüyor. Kurtlar Vadisi Kaos’un hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli olmadı.

KURTLAR VADİSİ DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER

Dizinin oyuncuları: Necati Şaşmaz, Gürkan Uygun, Mustafa Üstündağ, Musa Uzunlar, Kenan Çoban… Dizinin senaryosunu ise Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener, Cüneyt Aysan, Soner Yalçın tarafından kaleme alınıyor.

KURTLAR VADİSİ’NİN YAYINLANAN DİZİ VE FİLMLERİ

KURTLAR VADİSİ (DİZİ)

Kurtlar Vadisi, 15 Ocak 2003’te Show TV’de “Bu bir mafya dizisidir” sloganıyla başlayan Türk aksiyon dizisidir. Son sezonunda Kanal D ekranlarına geçmis ve 29 Aralık 2005’te sona ermiştir.

KURTLAR VADİSİ TERÖR

Kurtlar Vadisi isimli ilk dizide Türkiye’deki mafya faaliyetleri ve devlet-mafya ilişkileri, devamı olan Kurtlar Vadisi Terör dizisinde ise Türkiye’deki terör eylemleri konu edilmiştir. Dizi, gösterime girmeden eleştiriler nedeniyle ve yayınlanmaması için tepki mesajları aldığı iddiasıyla RTÜK tarafından ikinci bölümünden sonra yayından kaldırtılmıştır.

KURTLAR VADİSİ PUSU

Kurtlar Vadisi Pusu, Pana Film tarafından yapılan, daha önce 15 Ocak 2003’te yayına giren, 97 bölüm süren Kurtlar Vadisi ve 18 Şubat 2007’de yayına giren; fakat 2 bölüm yayınlandıktan sonra RTÜK tarafından yasaklanan Kurtlar Vadisi Terör dizisinin devamı niteliğindedir. Türkiye’de derin devlet-küresel güç çatışmaları konu edinmiştir.

Kurtlar Vadisi sözcü ile ilgili görsel sonucu

SİNEMADA KURTLAR VADİSİ

KURTLAR VADİSİ IRAK

Kurtlar Vadisi Irak, yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı 2005 yapımı Türk filmidir.

KURTLAR VADİSİ GLADIO

Kurtlar Vadisi Gladio, Pana Film’in Kurtlar Vadisi serisi dahilinde, Kurtlar Vadisi Pusu’nun devamı olarak yaptığı bir Türk aksiyon macera sinema filmidir. 4 Haziran 2009’da duyurulmuş, 20 Kasım 2009’da gösterime girmiştir. Filmin içeriğinin Türkiye’nin yakın tarihine etki eden olaylar olacağı belirtilmiştir. Yönetmenliğini Sadullah Şentürk yapmıştır.

KURTLAR VADİSİ FİLİZTİN

Kurtlar Vadisi Filistin, merkezinde İsrail-Filistin çatışmasının yer aldığı bir filmdir. Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan üçlüsü yazmıştır. Yapımcılığını Raci Şaşmaz üstlenmiştir. Yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz yapmıştır. Film 28 Ocak 2011’de Türkiye’de ve tüm dünyada vizyona girmiştir.

KURTLAR VADİSİ VATAN

Kurtlar Vadisi Vatan, 15 Temmuz darbe girişimi’ni ele alan bir film. Filmin senaristliğini Alper Erze, Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu ve Murat Koca yapmıştır. Yönetmenliğini ise Serdar Akar üstlenmiştir. Filmin yapımcılığı da Necati Şaşmaz’a aittir. Çekimleri yaklaşık 5 hafta süren filmin 29 Eylül’de vizyona girmesi bekleniyor.

Son güncelleme: 12:43 - 23.02.2018