Sözcü Plus Giriş

Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm fragmanı izle: Gölge’den bombalı tuzak

Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Gölge ve Polat karşı karşıya geliyor.

null
Güncellenme: 16:59, 05/06/2016
Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm fragmanı izle: Gölge’den bombalı tuzak

Kanal D ve ekranların fenomen dizisi haline gelmiş yapımı Kurtlar Vadisi Pusu’nun 299. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde yine aksiyona doyacaksınız.

POLAT VE GÖLGE KARŞI KARŞIYA!

İki ezeli düşman Polat ve Gölge bir depoda çatışmaya giriyor. Polat ve adaları, Gölge’ye ağır darbe indiriyor fakat Gölge son kozu olan bombalı tuzağı yerleştiriyor. Bakalım Polat ve adamları tuzağı fark edecek mi?

 

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile 9 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…

KURTLAR VADİSİ PUSU SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Zeynep, Ozi'nin Konsey'in adamı olduğunu öğrenir ve çaresizce Polat'a sığınır. Bu sırada artık tüm gerçeği bilen Konsey de Zeynep'in peşindedir.

Gölge, yeni mekanı olan ‘İstasyon' da faaliyetlerine başlamışken, uyuşturucu sevkiyatını polisin tespit ettiğini öğrenip, harekete geçer. Polat, Zeynep'i güvenli bir yere götürmeye çalışırken, Konsey'in adamları onlara tuzak kurmuştur.

Gölge, Hırsız'dan Anadolu ve ekibinin izini bulmasını ister.

Tilki, Pusat'ın Polat'ı aramasına izin verir, Polat ise gördükleri karşısında hemen harekete geçer. Ve nihayet… Polat Alemdar Tilki'nin karşısındadır.

Yayınlanma Tarihi:16:58,