Sözcü Plus Giriş

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm final izle: (16 Haziran)

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünün ardından sezon finaline girecek.

Güncellenme: 17:14, 16/06/2016
Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm final izle: (16 Haziran)

Yayınlandığı ilk günden itibaren ekranlara damga vuran birçok televizyon kanalının transfer etmek için büyük bütçeler harcadığı Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünün ardından sezon finali yapacak.

Kurtlar Vadisi Pusu’nda bu hafta Karun önderliğinde konsey yapılıyor ve Gölge’nin kaderi bu toplantıdan çıkacak karara bağlı…

Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir. Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge'nin kaderi bu toplantıya bağlıdır.

Diğer yandan Safiye ve Cahit'in düğünü de bu toplantı ile aynı tarihe denk gelir. Karun, armageddon timini kullanarak Polat'a bir tuzak kurar. Armageddon timinin yeni komutanı olarak tayin ettiği Gölge ve Ariel de bu tuzağın bir parçasıdır. Kuzuzade Ailesi'nin büyük düğümü Fehmi'nin Zeynep'le evlenmek üzere çıktıkları tekne yolculuğunda çözülür. Yusuf ve Zeynep'le ilgili büyük sırrı öğrenen Fehmi'nin ailesiyle çıktığı tekne yolculuğundaki asıl amacı belli olur.

Gölge'nin de katılımıyla Yüce Konsey toplanır ve Gölge'yle ilgili son karar verilir. Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı'na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor? Fehmi, Yusuf, Kenan ve Zeynep'i tekne yolcuğunda bekleyen sürpriz son ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linki tıklayınız.

KANAL D CANLI İZLE

Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümünü Kanal D’nin web siteinden yayınlanır yayınlanmaz aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

KURTLAR VADİSİ PUSU 300. BÖLÜM