Sözcü Plus Giriş

Kurtlar Vadisi Pusu 300. yeni bölüm fragmanı izle: Polat konseyin oyununu bozabilecek mi?

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Gölge, konsey'den çıkacak karara göre hayatını şekillendirecek.

null
Güncellenme: 14:54, 15/06/2016
Kurtlar Vadisi Pusu 300. yeni bölüm fragmanı izle: Polat konseyin oyununu bozabilecek mi?

Kanal D ve ekranların Türk televizyonlarına damga vuran dizisi Kurtlar Vadisi Pusu’nun 300. bölüm fragmanı yayınlandı. Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümde Polat Alemdar, küresel güçler ve hanedanlarına karşı verdiği zorlu mücadelede artık bir yolun daha sonuna gelmiştir. Karun önderliğindeki Büyük Konsey Toplantısı yapılacaktır ve Gölge'nin kaderi bu toplantıya bağlıdır.

 

Kurtlar Vadisi Pusu’nun bu haftaki bölümünde diğer yandan Safiye ve Cahit'in düğünü de bu toplantı ile aynı tarihe denk gelir. Karun, armageddon timini kullanarak Polat'a bir tuzak kurar. Armageddon timinin yeni komutanı olarak tayin ettiği Gölge ve Ariel de bu tuzağın bir parçasıdır. Kuzuzade Ailesi'nin büyük düğümü Fehmi'nin Zeynep'le evlenmek üzere çıktıkları tekne yolculuğunda çözülür. Yusuf ve Zeynep'le ilgili büyük sırrı öğrenen Fehmi'nin ailesiyle çıktığı tekne yolculuğundaki asıl amacı belli olur.

Gölge'nin de katılımıyla Yüce Konsey toplanır ve Gölge'yle ilgili son karar verilir. Polat, küresel hanedanların temsil edildiği Büyük Konsey Toplantısı'na karşı nasıl bir hamle yapmayı planlıyor? Fehmi, Yusuf, Kenan ve Zeynep'i tekne yolcuğunda bekleyen sürpriz son ne olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 300. bölümü ile 16 Haziran Perşembe akşamı Kanal D ekranlarında…