“Kuru fasulyeyi yedikten sonra akşam dokuz itibarıyla arkadaşının zıddına hamama gidip peştamal giydi” cümlesin yanlış yazılan kaç kelime vardır? Kim Milyoner Olmak İster sorusu…

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasındaki "Kuru fasulyeyi yedikten sonra akşam dokuz itibarıyla arkadaşını zıddına hamama gidip peştamal giydi" cümlesin yanlış yazılan kaç kelime vardır? sorusunun yanıtı araştırılıyor. Sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yine bir soru ile izleyicilerin merakını uyandırdı. Yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun cevabı haberimizin içerisinde yer alıyor.

“Kuru fasulyeyi yedikten sonra akşam dokuz itibarıyla arkadaşının zıddına hamama gidip peştamal giydi” cümlesin yanlış yazılan kaç kelime vardır? Kim Milyoner Olmak İster sorusu…

“Kuru fasulyeyi yedikten sonra akşam dokuz itibarıyla arkadaşını zıddına hamama gidip peştamal giydi” cümlesin yanlış yazılan kaç kelime vardır? Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster'de sorulan soru yarışmacıya zor anlar yaşattı. Programı izleyenler sorunun yanıtını araştırıyor. İşte yarışmacıya zor anlar yaşatan sorunun yanıtı.

“Kuru fasulyeyi yedikten sonra akşam dokuz itibarıyla arkadaşının zıddına hamama gidip peştamal giydi” cümlesin yanlış yazılan kaç kelime vardır?

Cevap: A) Sıfır

KİM MİLYONER OLMAK İSTER'DE JOKER HAKLARI

1) Telefon Joker Hakkı: Yarışmacının başvuru yaptığı esnada ismini vermiş olduğu 3 arkadaşı içinden dilediği herhangi birini arayıp verilen 30 saniye içinde soru ile ilgili olarak fikir alabilmektedir.

2) Yarı yarıya Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda bilgisayar yanlış olan 2 seçeneği rastgele olacak şekilde çıkarır.

3)Joker Hakkı: Yarışmacının bu joker hakkını tercih etmesi durumunda seyircilere verilmiş olan el bilgisayarı ile sorunun cevap hakkında bir seçimde bulunurlar. Seyircilerin vermiş olduğu bu cevaplar, grafik olarak yarışmacıya yansıtılır.

4) Çift Yanıt Joker Hakkı: Yarışmanın eski bölümlerinden farklı olarak yarışmacıya verilen bu joker hakkı sayesinde yarışmacı soruya 2 kez yanıt verme hakkına sahip olmaktadır. Bununla birlikte bu joker hakkını kullanan yarışmacılar çekilemez ve yine bu jokeri yalnızca 7. sorudan sonra kullanma hakkına sahiptirler. Aynı zamanda çift yanıtın kullanımı esnasında verilen ilk cevabın yanlış olması durumunda yanıt gri renk kullanılarak gösterilir.

Loading...