Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Osman, Kalanoz’un oyununu bozuyor! Kuruluş Osman 9. son bölümü izle
Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Osman, Kalanoz’un oyununu bozuyor! Kuruluş Osman 9. son bölümü izle
Sevilen dizi Kuruluş Osman'ın 9. bölümü ile izleyiciyle buluştu. Kuruluş Osman son bölümünde; Alişar soluğu Dündar Bey'in otağında alacaktır. Osman ve Alişar Bey arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacaktır? Oğlunun katili Salvador'un şehadet getirmesinden sonra Bamsı ne yapacaktır? Osman Sofia'nın oyununu boşa çıkarabilecek midir? İşte Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.
Magazin 5 Şubat 2020 - 22:59

Kuruluş Osman dizisinin 9. bölümü bu akşam izleyicilerle buluştu. Beğeniyle takip edilen dizinin son bölümünde; Osman ve Alpleri, Yannis’in emriyle Şeyh Edebalı’ya pusu kuran Kalanoz’un oyununu bozmuştur. Osman, Kulucahisar’ın kale kumandanı Kalanoz’u öldürüp kalenin önüne atar. Sofia, bunu Osman’ın yaptığından emindir ve Alişar’ı kışkırtır. İşte Kuruluş Osman 10. yeni bölüm fragmanı ve dizinin son bölümü izleme ekranı.

KURULUŞ OSMAN 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM FRAGMANI

KURULUŞ OSMAN 9. BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN 9. BÖLÜM ÖZETİ

“Toprağa su katarsan balçık, kan katarsan vatan olur!”

Osman ve Alpleri, Yannis’in emriyle Şeyh Edebalı’ya pusu kuran Kalanoz’un oyununu bozmuştur. Osman, Kulucahisar’ın kale kumandanı Kalanoz’u öldürüp kalenin önüne atar. Kalanoz’un cesedi akşam yemeğindeki Sofia ve Alişar’ın önüne getirilir. Sofia, bunu Osman’ın yaptığından emindir ve Alişar’ı kışkırtır. Alişar soluğu Dündar Bey’in otağında alacaktır. Osman ve Alişar Bey arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacaktır? Oğlunun katili Salvador’un şehadet getirmesinden sonra Bamsı ne yapacaktır? Osman Sofia’nın oyununu boşa çıkarabilecek midir?

Son güncelleme: 07:55 - 07.02.2020