Sözcü Plus Giriş

Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Samsa ile ipler kopuyor! (Kuruluş Osman 13. son bölüm izle)

Kuruluş Osman dizisi bu akşam 13. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Dizinin bu haftaki son bölümünde; Kayı Obasından sürülen Osman Bey, Samsa Çavuş'un obasına gider ancak Samsa Çavuş'la giriştiği kavga iplerin kopmasına neden olur. Balgay ise Osman Bey'in yumuşak karnı olarak gördüğü Bala Hatun'u hedefine koyar. İşte başrolünü Osman Bey karakteriyle Burak Özçivit'in üstlendiği Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme ekranı...

Güncellenme: 08:05, 05/03/2020
Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Samsa ile ipler kopuyor! (Kuruluş Osman 13. son bölüm izle)

Her hafta çarşamba günü ATV’de yayınlanan ve beğeniyle takip edilen Kuruluş Osman dizisi bu akşam 13. bölümüyle ekranlara geldi. Kuruluş Osman’ın son bölümünde; Cengiz Han’ın emanetlerini eline geçeren Balgay, büyük bir kudrete kavuşurken, Balgay’dan sancak beyliği alan Dündar, Osman Bey’e karşı yeni hamleler planlamaktadır. İşte Kuruluş Osman 14. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm izleme sayfası.

KURULUŞ OSMAN 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM FRAGMANI

KURULUŞ OSMAN 13. SON BÖLÜM İZLE

KURULUŞ OSMAN 13. BÖLÜM ÖZETİ

“Dündar, Balgay’ın Sancak Bey’i oldu!”

Kayı Obasından sürülen Osman Bey, Samsa Çavuş’un obasına gider ancak Samsa Çavuş’la giriştiği kavga iplerin kopmasına neden olur. Cengiz Han’ın emanetlerini eline geçeren Balgay, büyük bir kudrete kavuşurken, Balgay’dan sancak beyliği alan Dündar, Osman Bey’e karşı yeni hamleler planlamaktadır. Cengiz Han’ın emanetlerini geri almanın yolunu arayan Osman Bey ise Samsa Çavuş’un kendisini hasım ilan etmesiyle sarsılır.

Balgay ise Osman Bey’in yumuşak karnı olarak gördüğü Bala Hatun’u hedefine koyar. Osman Bey’in gizemli ziyaretçisi kim? Osman Bey’i hasım ilan ederek liderlik mücadelesine giren Samsa Çavuş ihanet mi edecek? Osman Bey, Samsa Çavuş’un meydan okumasını affedecek mi? Osman Bey’le aralarına soğukluk giren Kayı Obası’nın emektarları ve Ertuğrul Gazi’nin yoldaşları Bamsı Bey ve Abdurrahman Gazi nasıl bir yol izleyecekler? Beylik niyetini ortaya koyan Osman Bey, kendisine kurulan pusudan kurtulabilecek mi? Bıçaklanan Bala Hatun’un akıbeti ne olacak?

İlginizi ÇekebilirErlik Han kimdir? Erlik Han'ın hikayesi nedir?Erlik Han kimdir? Erlik Han'ın hikayesi nedir?
Yayınlanma Tarihi:22:23,