Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuruluş Osman 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman 18. son bölüm izle…
Kuruluş Osman 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuruluş Osman 18. son bölüm izle…
Kuruluş Osman dizisi 18. bölümü ile ATV ekranlarında izleyici karşısına çıktı. Yayınlanan son bölümde; Osman Bey ve Balgay; Geyhatu'yu arkasına alan Alişar ve Dündar'ın kurduğu oyunu bozabilecek mi merak ediliyor. Kuruluş Osman 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kuruluş Osman son bölüm izleme linki...
Magazin 22 Nisan 2020 - 22:28

ATV ekranlarında her Çarşamba izleyici karşısına çıkan Kuruluş Osman dizisinin son bölümü yayınlandı. Son bölümde; Gündüz Bey, Alişar’ın baskısına karşı Kayı Obası’nı koruyabilmek için elinden gelen her şeyi yapıyor.

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMAN

KURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM İZLE

18. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Geyhatu’nun Bizans prensesi Adelfa ile evlenmesiyle kurulacak Moğol-Bizans ittifakına engel olmak üzere güçlerini birleştiren Osman Bey ve Balgay; Geyhatu’yu arkasına alan Alişar ve Dündar’ın kurduğu oyunu bozabilecek mi? Zöhre Hatun ve Aygül, Dündar’a nasıl destek verecek? Gündüz Bey, Alişar’ın baskısına karşı Kayı Obası’nı koruyabilecek mi? Geyhatu, Osman Bey’in Bizans prensesi Adelfa’yı elinden almasına nasıl yanıt verecek?

Son güncelleme: 08:23 - 23.04.2020