Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuruluş Osman 27. bölüm (Sezon finali) fragmanı yayınlandı! (Kuruluş Osman 26. son bölüm izle)
Kuruluş Osman 27. bölüm (Sezon finali) fragmanı yayınlandı! (Kuruluş Osman 26. son bölüm izle)
Kuruluş Osman dizisi bu akşam 26. bölümüyle ekranlara geldi. Çarşamba akşamlarının izlenme rekorları kıran dizisi Kuruluş Osman'ın son bölümü yine nefesleri kesti. Dizinin son bölümünde; Bizans-Moğol ittifakının planını boşa çıkararak Kayı Obası'na yapılan baskını engelleyen Osman Bey, büyük kapışmada yoldaşlarının yaralanmasına şahit oluyor. Peki Kuruluş Osman 27. yeni bölüm (Sezon finali) fragmanı yayınlandı mı? İşte Kuruluş Osman son bölüm izleme ekranı...
Magazin 17 Haziran 2020 - 22:41

Her hafta çarşamba akşamı büyük ilgiyle izlenen Kuruluş Osman dizisi bu akşam 26. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Kuruluş Osman’ın son bölümünde; Osman Bey Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirerek Sofia’nın zulmüne son vermek için harekete geçiyor. İşte Kuruluş Osman sezon finali fragmanı ve son bölüm izleme linki…

KURULUŞ OSMAN 27. YENİ BÖLÜM (SEZON FİNALİ) FRAGMANI YAYINLANDI 

Kuruluş Osman dizisinin 27. yeni bölümle birlikte sezon finali yapacak. İşte Kuruluş Osman sezon finali fragmanı…

KURULUŞ OSMAN YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE

KURULUŞ OSMAN 26. SON BÖLÜM İZLE

“Kavgamız; şehitlerimiz, gaziyanlarımız, tüm mazlumlarımız için!”

Bizans-Moğol ittifakının planını boşa çıkararak Kayı Obası’na yapılan baskını engelleyen Osman Bey, büyük kapışmada yoldaşlarının yaralanmasına şahit olurken; Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirerek Sofia’nın zulmüne son vermek için harekete geçiyor.

Osman Bey, Kulucahisar burçlarına Kayı bayrağını çekebilecek mi? Selcan Hatun, Kayı Obası’ndaki savaştan sağ çıkabilecek mi? Yaralanan Abdurrahman Alp’in akıbeti ne olacak?

Ağabeyi Konur’u yaralayan Göktuğ cezalandırılacak mı? Aygül, Hazal Hatun’a neden cephe alıyor? Osman Bey’in elinden kaçan Sofia’nın yeni planı ne olacak? Savaşı kaybeden Moğollar, nasıl bir taktikle geri dönecek?

Son güncelleme: 00:27 - 18.06.2020