Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuruluş Osman 6. yeni bölüm fragmanı yayında! Osman Bey meydan okuyor! Kuruluş Osman 5. son bölüm izle
Kuruluş Osman 6. yeni bölüm fragmanı yayında! Osman Bey meydan okuyor! Kuruluş Osman 5. son bölüm izle
Kuruluş Osman 5. son bölümü ATV ekranlarında izleyicilerle buluştu. Son bölüm ardından Kuruluş Osman 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerinde, Burak Özçivit, Nurettin Sönmez, Özge Törer, Ragıp Savaş, Saruhan Hünel'in yer aldığını dizinin son bölümünde; Osman Bey, adalet arayışını sürdürür. Dündar Bey ve Osman obada yüzleşir. Dündar Bey, obayı Osman'ın toyluğuna kurban edemem der, onunla hesaplaşmak ister. Osman ise Dündar Bey'e meydan okur.İşte Kuruluş Osman 5. son bölüm izleme linki..
Magazin 19 Aralık 2019 - 00:24

Kuruluş Osman dizisinin son bölümünde; Osman, Batur’u bıçakladığı için kafesli çadıra atılmıştı ancak Bala Hatun’u kurtarmak için kafesten kaçmayı başarır. Dündar Bey ve Osman obada yüzleşir. Dündar Bey, obayı Osman’ın toyluğuna kurban edemem der, onunla hesaplaşmak ister. Osman ise Dündar Bey’e meydan okur.

Sofya’nın Yannis’in kızı olduğu ortaya çıkar. Bala Hatun, Yannis tarafından zehirlenmiştir, Osman Sofya’yı kaçırır ve Yannis’ten ilacı göndermesini ister. Bala Hatun şifaya babası Şeyh Edebalı’nın duaları eşliğinde bulur.

KURULUŞ OSMAN 6.BÖLÜM FRAGMANI

KURULUŞU OSMAN 5.SON BÖLÜM İZLE

Osman Bey, Dündar Bey’den atlarını serbest bırakmasını ister aksi halde oğlu Batur’u öldürmekle tehdit eder. Batur, Aybars’ın katillerini serbest bırakmış Osman da bu nedenle Batur’u bıçaklamıştı. Dündar Bey “Bizde kan kanla yıkanır” diye meydan okur.

Osman Bey, bu sözün karşısında “Madem kan kanla yıkanır.” der ve kendini bıçaklar. Gündüz Alp ise kardeşi Osman’ı korumak istemektedir.

Öte yandan Sofya, Kolonoz ve Yannis hain planlarına devam ederler. Plana göre Yannis idam edilecektir. Sofya ise buna izin vermek istemez.

Zöhre Hatun, kızı Aygül’ün Osman’a aşık olduğunu bilmektedir ve kızının Alişar Bey ile evlenmesi için harekete geçer.

Son güncelleme: 07:31 - 19.12.2019