Kut’ül Amare 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare 5. son bölüm izle

Mehmetçik Kut'ül Amare 5. son bölüm TRT 1 ekranlarında yayınlandı. Mehmet, gizli olarak geldiği Bağdat’ta sandıktan çıkmayı hesaplarken beklenmedik bir durumla karşılaşır. Yayınlandığı ilk günden beri merakla takip edilen Kut'ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kut'ül Amare hakkında merak edilenler...

Kut’ül Amare 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare 5. son bölüm izle

TRT 1’in yeni tarihi dizilerinden Kut’ül Amare 5. son bölüm yayınlandı.  Mehmet yemin ederek Teşkilatı Mahsusa'ya katılmıştır. Mehmet'in ilk görevi ne olacaktır? Kut’ül Amare yeni bölümü merak eden dizi severler yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun cevabını merak ediyor. İşte Kut’ül Amare son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki…

KUT’ÜL AMARE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Osmancık Taburu yolda büyük badireler atlatıp Bağdat'a gelmiştir. Süleyman Askeri, Bağdat'ta ilk iş olarak aşiretlere gidecek mektupları yollayarak vazifeye başlar. Cepheye gitmek için gerekli planları yapmış bölgenin eşrafı ile toplantı düzenlemiştir. Bu toplantı da plan gereği Hüsrev ve Ömer Osmanlı devletine destek vermeyeceklerini söylemişlerdir. Süleyman Askeri bu planla İngilizlere destek veren aşiretleri ortaya çıkarmayı amaçlamıştır.

 

Mehmet, gizli olarak geldiği Bağdat'ta sandıktan çıkmayı hesaplarken beklenmedik bir durumla karşılaşır. Mehmet, aşiretlere gidecek sandıklardan birine gizlenmiştir. Mektupları götüren birlik yola çıkar.

Aşiretlere mektup götürüleceğini öğrenen Cox baskın yapıp mektupları ele geçirmek için hareket geçer. Mehmet'in de içinde bulunduğu birlik yolda baskına uğrar. Mehmet ve Said dışında bütün askerler şehit olur. Ancak Mehmet kurtulmayı başarır. Mehmet, mektupları alarak oradan uzaklaşır. Baskın haberini alan Süleyman Askeri ise hem Mehmet'in nerede olabileceğini hem de mektupların akıbetini düşünmektedir.

Mehmet mektuplarla birlikte çölde bacağındaki yaradan dolayı baygın düşer. Karşısına rüyalarında gördüğü Zeynep çıkmıştır. Süleyman Askeri ise Mehmet'in yerini öğrenmiş çölde Zeynep'in çadırında karşısına çıkmıştır. Mehmet yemin ederek Teşkilatı Mahsusa'ya katılmıştır. Mehmet'in ilk görevi ne olacaktır? Mehmet ile Zeynep arasında neler yaşanacak? Mehmet, Zeynep'e rüyasında gördüklerini anlatacak mı? Said'i bekleyen sürpriz nedir? Cox'un Hüsrev'le ilgili planı nedir? S. Askeri, Cox'un yerini öğrenecek mi?

KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM