Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kut’ül Amare 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare 7. son bölüm izle
Kut’ül Amare 8. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare 7. son bölüm izle
Kut'ül Amare son bölümünde İngiliz ordusuyla karşı karşıya gelen Osmancık taburu, şiddetli çatışmadan başarıyla çıktıysa da çok sayıda asker şehit verdi. Dizi severler Kut'ül Amare yeni bölüm fragmanı geldi mi? İşte Kut'ül Amare son bölüm özeti ve son bölüm izleme linki...
Magazin 8 Mart 2018 - 23:40

Kut’ül Amare dizisi yayınlandığı ilk günden beri izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Kut’ül Amare TRT 1’de yayınlanan 7. son bölümde Süleyman Askeri cephede bacağından yaralanırken, Yüzbaşı Cemil ise korkusuzca düşmana saldırdığı sırada şehit düştü. Kut’ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kut’ül Amare dizisi hakkında bilinmesi gerekenler…

KUT’ÜL AMARE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Düşman askerlerinin sayıca çok fazla olmasına rağmen Rota'yı İngiliz ordusuna bırakmayan Osmancık Taburu muharebeden galip çıktı. Mehmet, Mevlüt ve Niyazi'de bu çatışmanın sonunda esir düşerek kampa götürüldü. Mehmet götürüldüğü esir kampında, Süleyman Askeri'nin arkadaşı Üsküplü ile buluşarak Askeri'nin gizli notunu iletti.

Esir kampında namaz kılmak için toplanan Osmancık Taburu neferlerinin İngiliz askerleri tarafından tartaklanarak engellendiği sahne izleyicilere duygusal anlar yaşatırken Mevlüt Çavuş'un ağlayarak namaz kılması sosyal medya da gündem oldu.
Teğmen Ali'ye ulaştırılmak üzere Mehmet'e verilen notta ne yazıyor? Cox ile Mehmet'in karşılaşmasının sonucu ne olacak? Zeynep'le Mehmet tekrar karşılaşabilecek mi? Tüm bu soruların cevabı Mehmetçik Kûtulamâre'nin TRT 1 ekranlarında yayınlanacak yeni bölümünde yanıt bulacak.

KUT’ÜL AMARE YENİ FRAGMAN

KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 22:28 - 15.03.2018