Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kut’ül Amare 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare 8. son bölüm izle
Kut’ül Amare 9. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kut’ül Amare 8. son bölüm izle
TRT 1 ekranlarının yeni dizilerinden Kut'ül Amare 8. son bölüm yayınlandı. İstanbul’lu Mehmet’i karşısında gören Elizabeth şaşırmış ve ondan esir kampı hakkında bilgi ister. Kut'ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı! İşte ayrıntılar...
Magazin 15 Mart 2018 - 23:58

Kut’ül Amare son bölümde;  Cox, esirlerin durumunu haber yapmak için gelen Elizabeth'e bir oyun oynamıştır. Birkaç esiri bu oyunun içine dahil eden Cox'un hesaba katmadığı ise İstanbul'lu Mehmet'in esirler arasında bulunmasıdır. Peki Kut’ül Amare yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Kut’ül Amare dizisi ile ilgili ayrıntılar…

KUT’ÜL AMARE YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

İstanbul'lu Mehmet'i karşısında gören Elizabeth şaşırmış ve ondan esir kampı hakkında bilgi istemiştir. Ancak Üsküplü Mehmet kimsenin beklemediği cevaplar vererek Yüzbaşı Robert ve Cox dahil herkesi şaşırtmıştır. Peki, Üsküplü Mehmet bunu neden yapmıştır? Asıl planı nedir?

Mehmet'ten ümidini kesmeyen ve onu kurtarabilmek her yolu deneyen Zeynep, Cox'un planı dahilinde gönderdiği Musap'ın sözlerinden etkilenmiş, Kumandan Askeri Bey'i takasa ikna etmesi için Hüsrev Bey'le konuşmuştur. Hüsrev Bey'in çabalarına rağmen takas konusu kapanmış Zeynep bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştır. Acı içinde bir yol bulmaya çalışan Zeynep, fırına gelen askerler yüzünden bir kez daha şaşkınlığa uğrar. Peki, Osmancık taburu askerleri fırına baskın yaparak ne bulmayı ummaktadır?

Takas konusunda başarısız olan Cox, Victoria'yı kurtarmak için yeni bir plan yapmalıdır. Bu plan ne olacaktır? Savaşın seyrini değiştirecek hamleler hazırlayan Cox, Şerif Neccar'dan ne isteyecektir?

Üsküplü Mehmet Süleyman Askeri'nin gönderdiği notta yazan şifreyi çözünce kampın içinde Teşkila-ı Mahsusa'nın bir casusu olduğu gerçeği ortaya çıkmıştır. Üsküplü Mehmet, Hintli Hekimden aldığı şifreli mesajları çözmeye çalışırken, bir anda yemeğinin içinde bir jilet bulur. Peki, bulduğu jilet Hürriyete açılan kapının anahtarı olabilecek midir?

 

KUT’ÜL AMARE YENİ FRAGMAN


KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM

Son güncelleme: 08:30 - 27.03.2018