Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kut’ül Amare yeni bölüm neden yok?
Kut’ül Amare yeni bölüm neden yok?
Kut'ül Amare dizisinin yeni bölümünü izlemek isteyen dizi severler TRT 1 ekranlarını açtığında tekrar bölümü ile karşılaştı. Diziden önce kandil özel programı yayınlanmıştı. Peki Kut'ül Amare yeni bölüm neden yok? Kut'ül Amare yeni bölüm ne zaman yayınlanacak? İşte ayrıntılar...
Magazin 22 Mart 2018 - 23:12

Kut’ül Amare dizisinin bu hafta yeni bölümü yayınlanmadı. Dizi severler TRT 1 yayın akışında Kut’ül Amare yeni bölüm yerine tekrar bölümünü görünce meraklandı: Kut’ül Amare yeni bölüm ne zaman? Dizinin Regaip Kandili özel programın yayınlanması nedeniyle yeni bölümün yayınlanmadığı tahmin ediliyor. Öte yandan yeni bölümün haftaya Perşembe akşamı yayınlanması bekleniyor.

KUT’ÜL AMARE SON BÖLÜM ÖZETİ

Cox, esirlerin durumunu haber yapmak için gelen Elizabeth'e bir oyun oynamıştır. Birkaç esiri bu oyunun içine dahil eden Cox'un hesaba katmadığı ise İstanbul'lu Mehmet'in esirler arasında bulunmasıdır.

İstanbul'lu Mehmet'i karşısında gören Elizabeth şaşırmış ve ondan esir kampı hakkında bilgi istemiştir. Ancak Üsküplü Mehmet kimsenin beklemediği cevaplar vererek Yüzbaşı Robert ve Cox dahil herkesi şaşırtmıştır. Peki, Üsküplü Mehmet bunu neden yapmıştır? Asıl planı nedir?

Mehmet'ten ümidini kesmeyen ve onu kurtarabilmek her yolu deneyen Zeynep, Cox'un planı dahilinde gönderdiği Musap'ın sözlerinden etkilenmiş, Kumandan Askeri Bey'i takasa ikna etmesi için Hüsrev Bey'le konuşmuştur. Hüsrev Bey'in çabalarına rağmen takas konusu kapanmış Zeynep bir kez daha hayal kırıklığına uğramıştır. Acı içinde bir yol bulmaya çalışan Zeynep, fırına gelen askerler yüzünden bir kez daha şaşkınlığa uğrar. Peki, Osmancık taburu askerleri fırına baskın yaparak ne bulmayı ummaktadır?

Takas konusunda başarısız olan Cox, Victoria'yı kurtarmak için yeni bir plan yapmalıdır. Bu plan ne olacaktır? Savaşın seyrini değiştirecek hamleler hazırlayan Cox, Şerif Neccar'dan ne isteyecekti?

Üsküplü Mehmet Süleyman Askeri'nin gönderdiği notta yazan şifreyi çözünce kampın içinde Teşkila-ı Mahsusa'nın bir casusu olduğu gerçeği ortaya çıkmıştır. Üsküplü Mehmet, Hintli Hekimden aldığı şifreli mesajları çözmeye çalışırken, bir anda yemeğinin içinde bir jilet bulur. Peki, bulduğu jilet Hürriyete açılan kapının anahtarı olabilecek midir?