Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuyuya bir taş attı ortalık karıştı
Kuyuya bir taş attı ortalık karıştı
Cem Özer’in “Sevgilim başka bir adamla yatabilir, bunu aldatma saymam” sözleri sosyal medyada gündem oluşturdu.
Magazin 6 Nisan 2016 - 23:45

Cem Özer'in “Sevgilim başka bir adamla yatabilir, bunu aldatma saymam” sözleri sosyal medyada gündem oluşturdu. Bu sözler üzerine,  ‘Kızlarsoruyor.com' isimli sitede ilginç bir de anket düzenlendi.

İlişkilerimizde genellikle korumacı ve partnerimizi sahiplenici bir tutum sergileriz. Onun karşı cinsten biriyle birlikte olma ihtimali bile bizim için kabul edilebilir değildir. Toplumun bu konudaki düşüncelerini merak eden KizlarSoruyor.com üyelerinden biri üyelere, “Cem Özer ‘Sevgilim başkasıyla yatabilir, bunu aldatma saymam' demiş. Ona katılıyor musunuz?” diye sordu.  Katılımcıların yüzde 11'i “Katılıyorum aldatma sayılmaz” derken yüzde 89'u “Tensel birliktelik aldatmaktır” diye görüş bildirdi. 4.432'si kadın 3.304'ü erkek toplam 7.736 kişinin katıldığı ankette 858 kişi “Katılıyorum, tensel birliktelik aldatmak değildir” seçeneğini işaretledi. 6.878 kişilik ezici çoğunluk ise “Katılmıyorum, tensel birliktelik aldatmaktır” seçeneğini işaretleyerek, bu konudaki hassasiyetini ortaya koydu.

Etiketler