Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzey Kıbrıs’ta güzeller geçidi
Kuzey Kıbrıs’ta güzeller geçidi
Kuzey Kıbrıs’ta düzenlenen Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması’nda İtalya adına mücadele eden Telma Yadeira, Akdeniz’in en güzel kızı oldu.
Magazin 30 Nisan 2018 - 12:54

Merit Royal Hotel ve Merit Royal Premium Hotel ortak etkinliğinde düzenlenen Miss Mediterranean 2018 Güzellik Yarışması, 13 ülkeden birbirinden güzel genç kızların mücadelesine ev sahipliği yaptı. Güzeller jüri üyelerinin karşısında dereceye girebilmek için mücadele etti.

Christaian Fayyad, Mher Kandoyan, Donnha Borg, Firas Dababneh, Akl Fakıh, Semire Yılmaz, Nebil Chouman ve Daria Syvokon'dan oluşan juri üyelerinin karar vermekte bir hayli zorlandıkları görüldü. Yapılan değerlendirmeler sonunda güzellik tacını takmayı başaran ve “Miss Mediterranean” unvanını elde eden isim İtalyan güzel Telma Yadeira oldu. Yarışmada ayrıca, Portekiz adına yarışan Alexandra Garces birinciliği kazanırken, Tunuslu Kawla Gueye ikinci, Faslı Fatima Zahra Moho da üçüncü güzel olarak dereceye girdiler.

Gecenin finali ise keyifli bir konser ile yapıldı. Dans gösterilerinin ardından sahneye gelen Tunuslu ünlü şarkıcı Yousra Mahnoush, geceyi zirveye taşıdı.