Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzey Yıldızı 6. bölüm fragmanı geldi! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. bölüm izle…
Kuzey Yıldızı 6. bölüm fragmanı geldi! Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. bölüm izle…
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kuzey Yıldızı'nın önceki bölümünde, Şeref Mollaoğlu’nun planı boşa çıkmış, Kuzey’le Yıldız kaçırılsa da bir araya gelmemiştir. Yıldız, yıllardır Kuzey’le ilgili çıkan dedikodularla uğraşırken bir yenisi daha eklenmiştir. Fakat Kuzey’in şu an için bunlarla uğraşmaya fırsatı yoktur. İşte Kuzey Yıldızı 5. son bölüm izleme linki...
Magazin 12 Ekim 2019 - 23:17

Kuzey Yıldızı İlk Aşk 5. bölümde geçmişte bozulan planların üzerine yeni gelişmeler yaşanıyor. Kuzey Yıldızı izleyicileri Kuzey Yıldızı 6. bölüm fragmanı geldi mi sorusunu soruyor. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 6. bölüm fragmanına dair detaylar ve 5. bölüm izleme linki…

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 6. BÖLÜM FRAGMANI

 

KUZEY YILDIZI’NDA ÖNEMLİ GELİŞMELER

Kuzey'in acilen kızlarını güvenli bir yere alması gerekmektedir. Fakat söz konusu Kuzey'in kızları olduğunda hiçbir yer güvenli değildir.

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM İZLE

Kızlar yine ne yapıp edip başlarını belaya sokacaktır. Yıldız'ın Kuzey'i kaçırdığı dedikodusu köye yayıldığında Yıldız; sabrının sonuna gelmiştir. Yıllardır uğraştıkları yetmiyormuş gibi bu kez de adı başkasıyla anılmaktadır. Köydeki herkes Yıldız yerine konuşmakta, Yıldız yerine düşünmektedir. Artık Yıldız'ın canına tak eder. Genç kadının tek bir çaresi vardır. Yıldız, aşkını kalbine gömüp bulduğu tek çıkış yoluyla her şeyi ve herkesi arkada bırakacaktır.

Son güncelleme: 08:53 - 13.10.2019