Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 9. bölüm izle…
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 9. bölüm izle…
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 9. son bölümü Show TV'de yayınlandı. Son bölümde; Yıldız’ın önünde diz çöken Kuzey ondan son bir şans isterken, ikilinin eğlenceli atışmaları izleyenleri güldürdü. Son bölüm ardından Kuzey Yıldızı 10. bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kuzey Yıldızı 9. son bölüm izleme linki...
Magazin 9 Kasım 2019 - 22:20

Kuzey Yıldızı 9. son bölüm ekranlara geldi. Kızların Kuzey'e düzenledikleri sürpriz doğum günü partisine gelen Yıldız'ın, “Kraliçe geri döndü!” sözleri ise dikkat çekti. İşte son bölümde yaşananlar ve izleme linki…

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI 


KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kuzey, yine yapacağını yapmış, Yıldız'ın hayalleriyle oynamayı başarmış, onu yine derinden yaralamıştır. Ama bu kez Kuzey'in gerçekten suçu yoktur. Neler olduğunu, ne yaptığını hatırlamıyordur bile. Ancak Yıldız'ın artık kendini onaracak ne gücü vardır ne de böyle bir isteği. Kuzey defterini sonsuza dek kapatacaktır, kararlıdır. Fakat Kuzey de artık son derece kararlıdır. Ne yapıp edip Yıldız'a aşkını inandıracak, kaybolan yıllarını geri alacaktır. Yıldız'ın yıllardır beklediği an, gelip çatmıştır. Bundan sonra Kuzey, aşkı için divane olacak, biraz da o aşk acısı çekecektir. Kuzey, Yıldız'ı için dağları bile delmeye hazırdır, kendinden o kadar emindir. Kuzey, kendinden ne kadar eminse, Yıldız da o kadar kararlıdır. Bu git gelli ilişki, iki ailenin de ayarlarıyla oynamaya devam etmektedir.

Eski küsler barışsa da bu sefer yeni ayrılıklar, yeni küskünlükler gündeme gelir. Bu gidişata bir son vermek isteyen Kuzey'in kızları, herkesin bir arada olacağı, eski ve yeni küslerin barışacağı bir organizasyon düzenler. Kuzey ve Yıldız, başlamak için tam yirmi yıl bekleyen aşk hikayesine sonunda başlayacaklar mıdır?

Son güncelleme: 16:26 - 10.11.2019