Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 14. son bölüm izle
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 14. son bölüm izle
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 14. bölümü ile ekranlara geldi. Son bölümde; Yıldız ile Kuzey arasındaki gerginlik bir türlü bitmek bilmedi. Kuzey Yıldızı 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Kuzey Yıldızı İlk Aşk 14. son bölüm izleme linki...
Magazin 14 Aralık 2019 - 23:04

Kuzey Yıldızı son bölümü izleyemeyenler 14. bölüm özetini merak ederken, izleyenler ise heyecanla yeni bölüm fragmanını bekliyor. Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümde; Kuzey'in Yıldız'a olan güveni ve inancı yerle bir oluyor. Peki yayıncı kuruluş 15. yeni bölüm fragmanını paylaştı mı? Son bölümde neler oldu?

KUZEY YILDIZI YENİ BÖLÜM FRAGMANI 

 

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldız'ın son isteği, bardağı taşıran son damla olmuştur. Kuzey, artık Yıldız'ın sevgisine inanmamaktadır. Yıldız, Kuzey'i güven testine tabi tutayım derken bu sınavdan geçemeyen kendisi olmuştur.

Kuzey'in Yıldız'a olan güveni ve inancı yerle bir olmuştur. Yıldız, ileri gittiğini geç de olsa fark eder ve Kuzey'in güvenini tekrar kazanmaya çalışır. Bunun için, Kuzey'in ayak izlerini takip etmeye başlar.

Son güncelleme: 09:08 - 15.12.2019