Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 15. son bölüm izle…
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 16. bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 15. son bölüm izle…
Kuzey Yıldızı İlk Aşk son bölümüyle ekranlara geldi. Yıldız, Kuzey’in güvenini kazanamasa da kızların güvenini kazanmıştır. Kuzey’in kızları –tam kadro- Yıldız’a destek vermektedir. Fakat bu, Kuzey ve Yıldız savaşında, henüz barış sağlandığı anlamına gelmemektedir. Peki Kuzey Yıldızı'nın 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?
Magazin 21 Aralık 2019 - 23:08

Kuzey Yıldızı’nın son bölümünde yaşananlardan sonra izleyiciler Kuzey Yıldızı 16. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunu soruyor. Yayla ve şehir sakinlerinin nerdeyse tamamı Kuzey- Yıldız savaşında taraf olur, taraf olmayanlar, bertaraf olur. Kuzey, Yıldız'ı en zayıf noktasından vurup onu delirtir. İşte yeni bölüm fragmanı…

KUZEY YILDIZI 16. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

KUZEY YILDIZI FRAGMAN İZLE

KUZEY YILDIZI SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kuzey'in kızları, Sefer, Nahide herkes bu çatışmanın ortasında kalmıştır. Yıldız'ın eli daha güçlüdür çünkü onun cephesi daha kalabalıktır. Fakat bu savaşı, en kalabalık olan taraf değil, en inatçı olan taraf kazanacaktır.

Son güncelleme: 09:05 - 22.12.2019