Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldız’dan hesap soruyor…
Kuzey Yıldızı İlk Aşk 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldız’dan hesap soruyor…
Show TV'nin sevilen dizisi Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 31. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ormanda kaybolan Gökçe'nin çaresizce çıkış yolu aradığı tanıtımda gerçekleri öğrenmek isteyen Kuzey, Yıldız'dan hesap soruyor. Gözyaşları içinde kalan Yıldız'ın Şule ile ilgili gerçeği itiraf edip etmeyeceği merak konusu olurken, iki aşığın eğlenceli atışmaları Kuzey Yıldızı İlk Aşk'ın fragmanına renk katıyor.
Magazin 10 Eylül 2020 - 09:49

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi her Cumartesi akşamı, Kuzey ve Yıldız'ın aşk hikayesini romantik ve komik bir anlatımla seyirciyle buluşturmaya devam ediyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK 31. BÖLÜM 2. FRAGMANI


KUZEY YILDIZI İLK AŞK 31. BÖLÜM 1. FRAGMANI


KUZEY YILDIZI İLK AŞK DİZİSİNİ 30. BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kuzey’in uzun zamandır hayalini kurduğu şey sonunda gerçek oldu, Yıldız aşkını itiraf etti ve beklediği öpücüğü ona verdi. Mutluluktan havalara uçan Kuzey artık mavişine kavuşacaktı ancak iki aşığın mutluluğunun önünde yeni bir engel vardı. Şule, Yıldız’a beyninde bir tümör olduğunu ve öleceğini söyledi. Son günlerini Kuzey ve kızlarıyla geçirmek istediğini söyleyen Şule, Yıldız’dan aradan çekilmesini istedi. Kuzey ve kızlara bir şey söyleyemeyen Yıldız duydukları karşısında şaşırırken, hiç yapmak istemediği bir seçimle karşı karşıya kaldı. Kuzey ve Yıldız’ın romantik anları ise bölüme damgasını vurdu. “Papatya” şarkısı eşliğinde iki aşığın yayladaki dansları seyircilerden tam not aldı. Kuzey yaylada Yıldız’a evlilik teklifi etti ancak Yıldız, Şule’den duyduklarından etkilendiği için evet diyemedi. Kuzey, kızlarının bacanaklarla görüşmelerini yine engellerken kızlar artık bu duruma dayanamayacak noktaya geldi. Babalarıyla tartışan Mine ve Gökçe, gizlice evden kaçtı ancak bu hareketleri daha büyük bir felaketi beraberinde getirdi. İki kardeş babalarına ders vermek isterken ormanda kayboldu. Gökçe düşüp dizinden yaralanırken, Mine’yi de kene ısırdı. Ormanda bir ev bulup sığındılar ancak Mine’nin durumu giderek kötüleşiyordu. Finalde heyecan giderek artarken kızların nasıl kurtulacağı şimdiden büyük merak konusu oldu.