Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 4. son bölüm izle
Kuzey Yıldızı: İlk Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzey Yıldızı 4. son bölüm izle
Kuzey Yıldızı 5. yeni bölüm fragmanı Show TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerini Aslıhan Güner ve İsmail Demirci Kuzey Yıldızı İlk Aşk 4. son bölümünde; ateşi çıkan Yıldız’ı telaşla hastaneye götürmeye çalıştığı heyecan dolu tanıtımda arabanın önünü kesen Sefer, kurşun yağdırıyor. Peki son bölümde başka neler yaşandı? İşte Kuzey Yıldızı 4. son bölümü izleme linki...
Magazin 5 Ekim 2019 - 23:33

Kuzey Yıldızı yeni sezona geçtiğimiz haftalarda başladı. 4. bölümü ekran gelen Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin son bölümünün ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor.

KUZEY YILDIZI İLK AŞK YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

 

KUZEY YILDIZI İLK AŞK SON BÖLÜM İZLE

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kuzey Yıldızı İlk Aşk’ın 4. Bölümünde; Şeref Mollaoğlu'nun planı boşa çıkmış, Kuzey'le Yıldız kaçırılsa da bir araya gelmemiştir. Yıldız, yıllardır Kuzey'le ilgili çıkan dedikodularla uğraşırken bir yenisi daha eklenmiştir. Fakat Kuzey'in şu an için bunlarla uğraşmaya fırsatı yoktur. Çünkü baş düşmanı, evine kadar girmiş; tehlikenin ne kadar büyük olduğunu Kuzey'e hissettirmiştir.

Kuzey'in acilen kızlarını güvenli bir yere alması gerekmektedir. Fakat söz konusu Kuzey'in kızları olduğunda hiçbir yer güvenli değildir. Kızlar yine ne yapıp edip başlarını belaya sokacaktır.

Yıldız'ın Kuzey'i kaçırdığı dedikodusu köye yayıldığında Yıldız; sabrının sonuna gelmiştir. Yıllardır uğraştıkları yetmiyormuş gibi bu kez de adı başkasıyla anılmaktadır. Köydeki herkes Yıldız yerine konuşmakta, Yıldız yerine düşünmektedir. Artık Yıldız'ın canına tak eder. Genç kadının tek bir çaresi vardır. Yıldız, aşkını kalbine gömüp bulduğu tek çıkış yoluyla her şeyi ve herkesi arkada bırakacaktır.

Son güncelleme: 08:53 - 06.10.2019