Kuzgun 10. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Dila ve Kuzgun yakınlaşıyor

Kuzgun 10. Yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Star TV'de yayınlanan dizinin yeni fragmanında; Dila, Kuzgun'un Bora'ya zarar vermesinden korkuyor ve Kudret'i arıyor. Kuzgun Behram'ın izini buluyor. Bunu öğrenen Dila, Kudret'i arayarak Kuzgun'a engel olmasını istiyor. Dila, Kuzgun ile dertleşiyor. Ve Kuzgun'un sadece onu sevmesini istiyor. İşte Kuzgun 10. yeni bölüm fragmanları...

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 9. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Kartal, Ali'yi kurtardığı sırada Cihan silahını ona doğrultuyor ve Ali'yi tekrar bağlamasını istiyor. Ali, Kartal'ın kardeşi olduğunu açıklıyor. Cihan şoke olurken Teo ve adamları içeri girerek silahları konuşturuyor. Cihan deponun arka tarafından kaçarken Teo Kartal'a ateş açıyor. Ali'nin uyarılarına aldırmayan Teo'yu Kartal vuruyor. Şoka giren Kartal'ı Ali sakinleştirmeye çalışır.

DİLA VE KUZGUN EVLENİYOR

Bu sırada Kuzgun ve Dila'nın nikahı kıyılmak üzeredir. İsimleri okunur. Ali, Teo ile birlikte araçla yol alırken Bora'ya haber verir. İyi olduklarını ve geldiklerini söyler. Bora Dila'yı telefonla arar ancak ona ulaşamaz. Dila'ya sesli mesaj yollar. Kuzgun'un teklini kabul etmemesini ister. Dila ve Kuzgun'un nikahları kıyılır. Evlilik cüzdanını alan Kutun Dila'ya uzatır.

DİLA KUDRET'İN TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR

Nikahtan sonra Kuzgun yaptıkları için Dila'ya geçmişte söylediklerini hatırlatır. Dila Kuzgun'a “sen benim saçımı kestin, ben senin kolunu keseceğim” der. Bu sırada Kuzgun'a neden evet dediğini hatırlar. Barodan atılmak tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Organize Şube Müdürü Kudret'in teklifini kabul etmiştir. Kudret ondan ne istediğini anlatır.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

DİLA “TAMAM” DİYOR

Kudret ile buluşan Dila, Kuzgun'u zapt edemediğini söyler. Kudret Dila'dan Kuzgun ile evlenmesini ister. Ancak tek şartla kabul etmesini onun da gerçek bir evlilik olması gerektiğini söyler. Dila'nın seçeceği yoktur. Dila “tamam” der. Dila Kuzgun'u öper onu tebrik eder ardından da onu bu evliliğe zorladığı için pişman edeceğini söyler.

KUZGUN BASKINI ÖĞRENİYOR

Kuzgun Cihan'ı arayarak Ali'yi bırakmasını söyler. Cihan baskın yediklerini Ali'nin kaçtığını söyler. Ardından da kardeşi Kartal'ın da onlarla beraber olduğunu söyler. Kuzgun çılgına döner. Doğruca Meryem'in evine giderek Kartal'ı dışarı çağırır. Meryem endişelenmiştir. Kuzgun'a neler olduğunu sorar. Kuzgun bir şey olmadığını sadece Kartal ile konuşacağını söyler. Kartal'a sert çıkan Kuzgun o insanlarla asla işinin olmamasını tembih eder.

RIFAT'IN TEPKİSİ SERT OLUYOR

Dila cezaevideki babası Rıfat'a ziyarete gider. Ona Kuzgun ile aralarında geçenlerin kan davasına dönmesini istemediğini söyler ve ardından Kuzgun ile evlendiğini açıklar. Rıfat duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır. Öfke ve gözyaşları içerisinde aya kalkar ve Dila'ya bir daha onu ziyarete gelmemesi için uyarır.

Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik nereli ve kaç yaşında? Barış Arduç kimdir? Barış Arduç nereli ve kaç yaşında? İlginizi Çekebilir Barış Arduç kimdir? Barış Arduç nereli ve kaç yaşında?