Kuzgun 10. yeni bölüm fragmanı geldi! Kuzgun’u çileden çıkaran olay! (Kuzgun 9. son bölüm izle)

Kuzgun 10. yeni bölüm fragmanı yayında! Yayınlanan 9. son bölümde; Kuzgun, Cihan’dan depoya baskın yapıldığını ve Kartal’ın da orda olduğunu öğreniyor. Kartal, Teo’yu vurmuş olmanın şokunu üzerinden atamıyor. Dila zor bir kararla babası Rfat’a giderek Kuzgun ile evlendiğini açıklıyor. Rıfat’ın tepkisi ise çok sert oluyor. Dila’nın evlendiği haberini ev halkı da öğreniyor. Ali’nin Dila’ya tepki göstermesi üzerine araya giren Kuzgun onunla kavga ediyor. Kudret, Dila’dan düğün yapmasını ister. Bora’nın yönlendirmesi ile Şermin; Meryem, Kartal ve Kumru’yu da düğüne davet ediyor.Düğün günü Kuzgun gelinlikle gördüğü Dila’nın çekimine kapılıyor. Dila ve Kuzgun arasında o andan itibaren duygularını bastırmakta zorlanacakları zamanlar başlıyor. Bu arada Kumru Bora ile ilgili gerçeğe adım adım yaklaşıyor. Peki Kuzgun 9. bölümde başka neler yaşandı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

Kuzgun yeni bölüm fragmanı geldi. Kuzgun 9. bölümde; Dila Kuzgun ile evlendiğini babası Rıfat'a ve ailesine açıklıyor. Her iki taraftan gelen tepkiler çok sert oluyor. Ali ve Kuzgun arasında şiddetli bir kavga yaşanıyor. Kuzgun ve Dila'yı düğünden sonra zor bir oyun bekliyor. Kuzgun ile Dila kendilerinden istenileni yapmış ve artık Behram'dan icazet almayı beklerken Terzi Derviş'in adım attıkları dünya ile ilgili istenileni yapmış, Behram'dan icazet almayı beklemektedir. Derviş, girdikleri dünyanın gerçeklerini onlara bir kez daha hatırlatıyor. Dila ve ailesininde bulunduğu bir ortamda silahlar patlıyor. Haberimizden Kuzgun 9. yeni bölüm özetini okuyabilirsiniz…

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 9. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Kartal, Ali'yi kurtardığı sırada Cihan silahını ona doğrultuyor ve Ali'yi tekrar bağlamasını istiyor. Ali, Kartal'ın kardeşi olduğunu açıklıyor. Cihan şoke olurken Teo ve adamları içeri girerek silahları konuşturuyor. Cihan deponun arka tarafından kaçarken Teo Kartal'a ateş açıyor. Ali'nin uyarılarına aldırmayan Teo'yu Kartal vuruyor. Şoka giren Kartal'ı Ali sakinleştirmeye çalışır.

DİLA VE KUZGUN EVLENİYOR

Bu sırada Kuzgun ve Dila'nın nikahı kıyılmak üzeredir. İsimleri okunur. Ali, Teo ile birlikte araçla yol alırken Bora'ya haber verir. İyi olduklarını ve geldiklerini söyler. Bora Dila'yı telefonla arar ancak ona ulaşamaz. Dila'ya sesli mesaj yollar. Kuzgun'un teklifini kabul etmemesini ister. Dila ve Kuzgun'un nikahları kıyılır.

DİLA KUDRET'İN TEKLİFİNİ KABUL EDİYOR

Nikahtan sonra Kuzgun yaptıkları için Dila'ya geçmişte söylediklerini hatırlatır. Dila Kuzgun'a “sen benim saçımı kestin, ben senin kolunu keseceğim” der. Bu sırada Kuzgun'a neden evet dediğini hatırlar. Barodan atılmak tehlikesi ile karşı karşıya kalır. Organize Şube Müdürü Kudret'in teklifini kabul etmiştir. Kudret ondan ne istediğini anlatır.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

DİLA “TAMAM” DİYOR

Kudret ile buluşan Dila, Kuzgun'u zapt edemediğini söyler. Kudret Dila'dan Kuzgun ile evlenmesini ister. Ancak tek şartla kabul etmesini onun da gerçek bir evlilik olması gerektiğini söyler. Dila'nın seçeceği yoktur. Dila “tamam” der. Dila Kuzgun'u öper onu tebrik eder ardından da onu bu evliliğe zorladığı için pişman edeceğini söyler.

KUZGUN BASKINI ÖĞRENİYOR

Kuzgun Cihan'ı arayarak Ali'yi bırakmasını söyler. Cihan baskın yediklerini Ali'nin kaçtığını söyler. Ardından da kardeşi Kartal'ın da onlarla beraber olduğunu söylere. Kuzgun çılgına döner. Doğruca Meryem'in evine giderek Kartal'ı dışarı çağırır. Meryem endişelenmiştir. Kuzgun'a neler olduğunu sorar. Kuzgun bişey olmadığını sadece Kartal ile konuşacağını söyler. Kartal'a sert çıkan Kuzgun o insanlarla asla işinin olmamasını tembih eder.

RIFAT'IN TEPKİSİ SERT OLUYOR

Dila cezaevideki babası Rıfat'a ziyarete gider. Ona Kuzgun ile aralarında geçenlerin kan davasına dönmesini istemediğini söyler ve ardından Kuzgun ile evlendiğini açıklar. Rıfat duydukları karşısında neye uğradığını şaşırır. Öfke ve gözyaşları içerisinde aya kalkar ve Dila'ya bir daha onu ziyarete gelmemesi için uyarır.