Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzgun 12. yeni bölüm fragmanı yayında! Dila’ya büyük şok!
Kuzgun 12. yeni bölüm fragmanı yayında! Dila’ya büyük şok!
Kuzgun 12. yeni bölüm fragmanı bugün seyirci karşısına çıktı. Kuzgun'un yeni fragmanında; Kuzgun yaşanan son olaylardan sonra ailesinin de yanında olması gerektiğini Meryem'e söylüyor ve Dila ile birlikte oturdukları eve taşınmasını istiyor. Meryem bu teklife şiddetle karşı çıkıyor ancak Kuzgun Dila'yı alarak Meryem'in evine yerleşiyor. Meryem Dila'nın yıllar önceki ihanetini bir türlü affedemezken Kumru, Dila'ya hain diyor. İşte Kuzgun 12. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 26 Nisan 2019 - 23:01

KUZGUN 12. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KUZGUN 12. YENİ BÖLÜM ÖNİZLEME

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 11. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Yaralı halde getirildiği eve Behram da geliyor. Bu sırada kendine gelen Kuzgun silahını çeker ve Behram’ın gelmesini bekler. Ancak kapıdan giren kişi Terzi Derviştir. Kuzgun şoke olur. Derviş’e “Sen misin Behram Adıvar?” diye dorar. Derviş “benim” der.

DİLA GERÇEĞİ ÖĞRENİYOR

Bu sırada Dila, Kuzgun’u vurduğunu düşündüğü abisi Ali’ye hesap sorar. Ali ona gerçekleri açıklar. Dila ikna olmaz ancak Ali bunu neden yaptıklarını açıklamaya çalışır ve Kuzgun’un iyi olduğunu söyler. Ali silahının kurusıkı olduğunu ve kanların da düzmece olduğunu anlatır. Dila gözyaşlarına boğulur. Ali ardından “eğer her şey yolunda gittiyse Kuzgun şu anda Behram Adıvar’ın karşısında, hatta onu indirmiş bile olabir” der.

KUZGUN’UN PLANI

Kuzgun Behram’a adamlarına odadan çıkmalarını söylemesini ister. Behram da “o tetiğe dokunduğun an buradan sağ çıkmazsın” diyerek Kuzgun’a gözdağı verir. Kuzgun öfkeden çılgına döner ve ondan adamlarını çıkarmasını ister. Behram, Kuzgun’un kararlı tavrı karşınında adamlarına odadan çıkmalarını işaret eder. Kuzgun’a “sonunda stratejijk davranmayı öğrendin, zekanı öfkenin önüne geçirmeyi öğrenmişsin” deyince Kuzgun da “Sana Behram Adıvar karşıma çıkacak demiştim” der. Ali ile yaptıkları planın tüm detayları belli olur.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

BEHRAM: BABANI BEN ÖLDÜRDÜM!

Kuzgun Derviş olarak bildiği Behram’a babasını öldürenin o olup olmadığını sorar. Behram’ın suskunluğu karşısında babasını öldürenin o olduğunu anlar. Bu sırada Behram Yusuf ile hapisteki görüşmelerini hatırlar. Behram sonunda Kuzgun’a “Baban nasıl öldüğünü biliyor musun?” der. Kuzgun öfkeyle iftiralarınıza, hainliğinize yaptıklarınıza kalbi yetmedi. Sizin yüzünüzden senin yüzünden” der. Behram da “babanı ben öldürdüm ama sen beni öldüremeyeceksi. Çünkü sen baştan aşağıya sevdiklerinle kuşatılmışsın, sevdiklerin çok, kimse bilmese de ben biliyorum. O tetiği çektiği,n an Meryem, Kumru, Kartal, o uğrunda ölümü göze aldığın Dila hepsi ölür” der ve ardından da “Sen Behram Adıvar’ı kim sandın çocuk”. Hadi çek o tetiği çekebiliyorsan” diyerek onu zorlar.

KUZGUN MERYEM’İN KAPISINI ÇALIYOR

Bu sırada Dila Kudret’i arayarak Kuzgun’un Behram’ı öldürmüş olabileceğini söyleyerek onu kurtarmasını ister. Kuzgun Behram ile yaşadığı yüzleşmenin ardından babasının ölümü ile ilgili gerçeklerin peşine düşer. Yıllardır bir türlü affetmek istediği halde affedemediği annesi Meryem’in kapısını çalar. Kuzgun’u karşısında gören Meryem onun “babam nasıl öldü?” sorusu ile afallar.