Dila’nın planı ne? Kuzgun 14. yeni bölüm fragmanı geldi!

Kuzgun 14. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. Yayınlanan yeni fragmanda; Kudret, dellilleri olan ve Ali'nin yönettiği bir sevkiyata operasyon düzenliyor. Şermin, Kuzgun'a Dila ve Ali'nin Rıfat'ı dışarı çıkarmak için oyun kurduklarını söylüyor. Rıfat sonunda özgürlüğüne kavuşurken Kudret, Dila'yı sırf Kuzgun'u sevdiği için olmak istemediği insandan vazgeçtiği konusunda uyarıyor. İşte Kuzgun 14. yeni bölüm fragmanı...

Dila’nın planı ne? Kuzgun 14. yeni bölüm fragmanı geldi!

KUZGUN 14. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 13. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Kuzgun baygınhaldeki Kartal’ı uyandırmaya çalışır. Gözyaşları içinde gözlerini açması için yalvarır. Kartal sonunda gözlerini açar. Bora, gitmek isteyen Dila’ya engel olur. Dila koluna yapışan Bora’ya onu bırakmasını söyler. Bora da “Sen çıplak elle dokunabildiğim tek kadındın” der. Dila “Anlıyorum ama bırak” der. Bora’nın bırakmaya niyeti yoktur. Dila’yı daha sıkı tutar. Dila yine bırakmasını ister ve eğer bırakmazsa avazı çıktığı kadar bağıracağını söyler. Bora onu hiçkimsenin duyamayacağını çünkü evde yalnız olduklarını söyler. Dila tedirgin olmuştur. “Sen böyle biri değilsin lütfen yapma” deyince Bora nasıl biri olduğunu sorar. “Sen beni ne kadar tanıyorsun Dila” der. Dila “Lütfen bırak” der. Bora’nın elinden kurtulur. Bora ona bir şans dahi vermediğini söyler ve ardında “Kuzgun seni sevmiyor bile” der.

Dila bildiğini söyler ancak Bora niye olduğunu ve ona niye bir şans vermediğini sorar. Bora gözyaşlarına hakim olamamaktadır. Dila Bora’ya herşeyi konuşmayı teklif eder. Bora “Söz mü” der. Dila söz verir. Dila Bora’dan su ister. Bora onun kaçma ihtimaline karşı tereddütte kalır. Dila’dan cep telefonunu ister ve Dila’yı herhangi bir saçmalık yapmaması konusunda uyarır. Bora su almaya gidince Dila diğer telefondan Kudret’i arayarak yardım ister. Kudret ona nerede olduğunu ve ne olduğunu sorar. Dila Bora’nın çiftliğinde olduğunu onun kendisini alıkoyduğunu anlatır. Kudret hemen bir ekip göndereceğini Bora’yı oyalamasını söyler. Kudret ekipleri Bora’nın çiftliğine yönlendirir. Bu arada Kartal kendine gelir. Kuzgun iyi olup olmadığını sorar. Kartal iyi olduğunu söyler. Kuzgun arabanın anahtarını kardeşine vererek hemen gitmesini ister. Kartal onsuz gitmeyeceğini söyleyince Kuzgun hemen gitmesini ister. Kartal ısrar edince işi olduğunu söyleyerek lafını ikiletmemesini ister. Kartal ikna olur. Kuzgun’a kendine dikkat etmesini söyler.

BORA KUDRET’İ ÖĞRENİYOR

Bora Dila’nın Kudret ile konuştuğunu duymuştur. Dila’ya Kudret’in kim olduğunu sorar. Dila onu ilgilendirmediğini söyler. Bora Dila’nın elindeki telefonu alaır ve son görüştüğü numarayı çevirir. Karşısına çıkan Kudret tüm ekipleri oraya gönderdiğini söyler. Bora Kudret’in sözlerini sesini çıkarmadan dinler. Kudret, telefonun Bora’nın elinde olduğunu anlar ve ona “Dila’nın kılına zarar gelirse kimse seni benim elimden alamaz” der. Bora telefonu kapatır. Bora, Dila’ya “Sen tahmin ettiğimden bile daha cesur bir kadınmışsın. Boynunda ölüm fermanıyla gezecek kadar” der. Telefonu duvara çarpar ve Dila’nın üzerine atılır. Bu sırada Kuzgun çiftliğe ulaşmıştır.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

BORA: DİLA’NIN İHANETİNİ ASLA ÖĞRENEMEYECEKSİN!

Bora Dila’ya “Polisle işbirliği yaptığını Kuzgun biliyor mu?” diye sorar. Dial cevap veremez. Bu sırada polis ekipleri çiftliğe doğru gelmektedir. Bora Kuzgun’un bir an önce bu ihaneti öğrenmesi gerektiğini söylerken Dila hiçbir şey yapamayacağını söyler. Diala’ya ona nasıl engel olacağını sorar. Dial onu bırakmasını ister. Bu sırada Kuzgun yaşananlara şahit olur. Bahçede eline geçirdiği demir bir sandalyeyi alarak camı kırar. Dila sonunda Bora’yı ittirerek elinden kurtulur. Camın kırılması ile Bora şoke olur. Kuzgun silahını çıkarıp içeri dalar. Silahını Bora’ya doğrultur “hayırdır. ne oldu senin adamlara” der. Dila “buradan bir an önce çıkmamız lazım “deyince Kuzgun ondan dışarı çıkmasını ister. Bora Kuzgun’a eğer onu öldürürse Dila’nın büyük sırrını öğrenemeyeceğini söyler. Kuzgun şoke olur. Bora “o tetiğe basmadığına pişman olmayacaksın. O tetiğe basarsan Dila’nın ihanetini asla öğrenemeyeceksin. Karın ihanet etti Kuzgun” der. Kuzgun ateş etmeye hazırlanırken birden içeri adamlar gelir. Bora onları görünce “Dila hiçbir zaman senin olmayacak” der. Bora’nın Dila’yı ve Kuzgun’u bayıltırlar. Ardından içeri giren kişiye “Ferman Bey” diye seslenen Bora’yı adamları alnından vurarak öldürür. Kuzgun yarı baygın şekilde Bora’nın yere düşüşünü görür. Adamlar Kugun’un elindeki silahı alarak Bora’yı öldürdükleri silahı onun eline tutuşturur.

KUZGUN VE DİLA SORGUYA ALINIYOR

Kuzgun kendine gelir. Yerdeki kan izlerini görür. Dila’yı uyandırmaya çalışır. Bu sırada polis ekipleri çiftliğe gelir. Dial kendine gelir. Kuzgun polislere Bora’nın öldürüldüğünü söyler. Polis merkezinde Kuzgun ve Dila sorguya alınır. Bu sırada polisler Kudret’e Bora’nın çiftiğinde kazılmış üç mezar bulunduğunu, bunlardan ikisinin boş birinin dolu olduğunu bildirirler. Dolu olan mezarın mezar taşında Teoman Divitçi’nin adının yazılı olduğu söylenir.

DİLA: BORA’YI KİM ÖLDÜRDÜ?

İfadeleri alınan Kuzgun ve Dila koridorda birlikte yürürken karşıdan Kudret gelir. Kudret ikisine bakar ve yanlarından birşey söylemeden geçip gider. Dila onu tanıyıp tanımadığını sorar. Kuzgun’un aklına Boranın öldürülmeden önce Dial ile ilgili ihanet sözleri gelir. Kuzgun Dila’ya bunu sorar. Dila soruyu geçiştirir. Dila Bora’yı kimin vurduğunu sorar. Kuzgun “bilmiyorum” deyince Dial gerçekleri bildiğini ama ondan gizlediğini söyler.

FERMAN’DAN KUZGUN’A GÖZDAĞI

Kuzgun Dila’nın ben sana ihanet etmem sözlerinin ardından Bora’yı Ferman’ın adamlarından birinin öldürdüğünü ama Ferman’ın yüzünü görmediğini söyler. Dila bu kez “Behram’ı sen mi öldürdün?” diye sorar. Kuzgun Behramın ölmediğini hayatta olduğunu söyler. Dila Behram ile ilgili gerçeği söylediği için Kuzgun’a teşekkür eder. Birlikte emniyetten ayrılırlar. Kuzgun işyerine geldiğinde telefonu çalar. Arayan Ferman’dr. Kuzgun’a Behram Adıvar ile kendisine doğruyu söylemediği için ona gözdağı verir ve babasına ulaşmak için dediklerini yapmasını söyler.