Kuzgun 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzgun yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kuzgun 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Başrollerinde Burcu Biricik ve Barış Arduç’un yer aldığı dizide kadroya geçen sezon Çarpışma dizisinde yer alan Onur Saylak da dahil oluyor. Fragmanda Dila, Kuzgun'a "Kurtardın beni artık ölsemde farketmez." diyor. Peki Kuzgun yeni sezon ne zaman başlayacak? İşte Kuzgun dizisi hakkında merak edilen ayrıntılar...

Kuzgun 17. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Kuzgun yeni sezon ne zaman başlayacak?

Kuzgun dizisinden yayınlanan ilk sahnede Kuzgun Dilayı aramaktadır. Onu bulmak ümidiyle bir malikaneye girer, Dila ise büyük evin içinde kitap okumaktadır. Cihan, Kuzgun’u eve girmemek için ikna etmeye çalışır. Dila, Kuzgun’u görür ve ondan kaçar. İşte Kuzgun yeni sezon tarihi ve yeni bölümden gelen fragmanlar…

KUZGUN YENİ SEZON NE ZAMAN?

Kuzgun 2. Sezon bölümleriyle 18 Eylül Çarşamba 20.00'de Star TV’de yayınlanmaya başlayacak.

KUZGUN 17. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEME

KUZGUN 17. YENİ BÖLÜM 2.FRAGMANI

KUZGUN 17. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

KUZGUN SEZON FİNALİNDE NELER OLDU?

Dila gizlice girdiği Behram'ın evinde fotoğraf albümünü karıştırırken Yusuf Adıvar'ın Behram'ın oğlu olduğunu öğrenir. Bu sırada Kuzgun ise Ferman'ın evinde etrafı dolaşırken gözüne bir fotoğraf takılır. Fotoğraftaki adamın babası olduğunu görünce şoke olur. Resimdeki tarih babasının ölüm tarihinden iki yıl sonrasını göstermektedir. Dila gördüklerine inanamaz. Behram Adıvar'ın Derviş olduğunu anlar. Kuzgun Cihan'a babasının hayatta olduğunu söyleyerek, “onu bulmadan aldığım her nefes artık bana haram” der. Dila ise “Artık seni benden kim kurtaracak Derviş Cevher” diye konuşur.

KUZGUN DERVİŞ'E FERMAN'I SORUYOR

Kuzgun doğruca Derviş'in dükkanına gider. Yanında getirdiği bardağı göstererek parmak izinin sahibini bulmasını ister. Dila ise karakolda bulunan abisinin yanına gider. Ali Ferman ile bir anlaşma yaptığını söyler. Kuzgun babası ile Ferman olduğu sandığı kişinin fotoğrafını Derviş'e göstererek, fotoğraftaki çocuğun Ferman olup olmadığını sorar. Derviş, Ferman'ın bilerek o fotoğrafı koymuş olabileceğini söyler.

Dila Ferman'a güvenemeyeceklerini söylese de Ali, Behram'a da güvenemeyeceklerini söyler. Behram ile Kuzgun'a karşı savaş verdiklerini anlatır. Dila onun bir savaşta olmadığını söyleyince Ali Ferman'ın ona yardımcı olacak tek kişi olduğunu söyler. Dila Behram'dan intikam alacağını söyler. Ali'nin endişelenmesine fırsat vermez ve “Bana güven” der.

DERVİŞ'TEN DİLAYA ANLAŞMA TEKLİFİ

Cihan Kuzgun'a bazı belgeler göstererek Bilginler'e ait bazı mülklerin satışa çıktığını haber verir. Bu gayrimenkullerden bir de Dila'nın ve abisinin oturduğu evdir. Kuzgun Cihan'a hepsini toplamaları talimatını verir. Bu sırada Derviş Dila'yı arayarak onu evin ilerisinde beklediğini söyler. Dila Derviş'in aracına biner. Derviş, Dila'nın Ferman'dan telefon aldığını bildiğini söyleyerek ona bir anlaşma teklif eder. Anlaşmanın şartlarını yerine getirdiğinde Behram Adıvar'ın hayatından tamamen çıkacaktır. Dila anlaşmayı kabul ettiğini Derviş'e söyler.

Derviş'in Dila ile buluştuğunu öğrenen Kuzgun onun dükkanına gider. Derviş'e neden Dila ile buluştuğunu sorar. Derviş şoke olur. Kuzgun Dila'dan uzak durmasını söyleyerek “Bu da son sözüm” diyerek dükkandan ayrılır.

Loading...