Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzgun 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaş başlıyor! Kuzgun 18. son bölüm izle
Kuzgun 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Savaş başlıyor! Kuzgun 18. son bölüm izle
Kuzgun 19. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Son bölümde Kuzgun, önce Dila, ardından da Ferman ile önemli yüzleşmeler yaşıyor. Kuzgun mahallesinin haklarını korumaya çalışırken, Ferman’ın yeni teklifiyle çok zor bir karar vermek zorunda kalıyor. Peki Kuzgun 18 son bölümde neler yaşandı?
Magazin 25 Eylül 2019 - 22:36

Kuzgun dizisinin başrolde Burcu Biricik ve Barış Arduç’a yeni sezonda ünlü oyuncu Onur Saylak eşlik ediyor. Kuzgun son bölümde Kuzgun'un kentsel dönüşüm projesinde Ferman'la ortak olması Kuzgun ile Ferman arasındaki savaşı resmen başlatır.

KUZGUN YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI 

KUZGUN SON BÖLÜM ÖZETİ

Kuzgun'un kentsel dönüşüm projesinde Ferman'la ortak olması Kuzgun ile Ferman arasındaki savaşı resmen başlatır. Artık her arenada bu iki isim karşı karşıya gelecektir. Kuzgun'un kendisini ortaklığa mecbur etmesinin acısını Ferman üst üste hamlelerle çıkarır. Kuzgun, önce Dila, ardından da Ferman ile önemli yüzleşmeler yaşar.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

Kuzgun mahallesinin haklarını korumaya çalışırken, Ferman'ın yeni teklifiyle çok zor bir karar vermek zorunda kalacaktır. Meryem, oğlu Kuzgun'u Güneş'le bir arada görmekten mutlu olduğu için Güneş'i evlerine yemeğe davet eder.

Son güncelleme: 08:57 - 29.09.2019