Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Kuzgun 3. yeni bölüm fragmanı geldi! Dila, Kuzgun’a rest çekiyor!
Kuzgun 3. yeni bölüm fragmanı bugün ekrana geldi. STAR TV'de yayınlanan dizinin yeni bölümünden ilk sahne yayınlanmıştı. Bugün yayınlanan yeni fragmanda; Rıfat "Güç için döndüyse alacak, intikam için döndüyse bedelini öder" diyerek Kuzgun'un amacını öğrenmeye çalışıyor. Meryem ise Rıfat'ı senin ecelin benim elimden olacak diyerek ona gözdağı veriyor. Dila, Kuzgun'un amacının intikam almak olduğunun farkına varıyor ve ona "aldırtmam" diyerek rest çekiyor. İşte Kuzgun 3. yeni bölüm fragmanı...
Sozcu.com.tr
Magazin 22 Şubat 2019 - 23:54

KUZGUN 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI


KUZGUN 3. YENİ BÖLÜM ÖN İZLEMESİ

 

KUZGUN SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 2. YENİ BÖLÜM ÖZETİ…

Kuzgun eski mahallesine dönüyor. Ancak ailesinin yanına değil tam karşısına taşınıyor. Bu ev Dila’ların eski evi. Dila da yıllar sonra Kuzgun’la birlikte ilk kez bu eve giriyor. Evde Kuzgun’a bu evin onun kara kutusu olduğunu söylüyor.

MERYEM VE KUZGUN’UN KARŞILAŞMASI

Dila, evden çıkışta birden Meryem ile karşılaşıyor. Meryem, Dila’dan geçmişin acısını çıkartıyor. Bu yüzleşme geçmişi adeta günümüze taşıyor. Kuzgun da evden çıkarken annesi Meryem’le karşılaşıyor. Meryem başta tanımasa da birkaç dakika içinde yanından geçenin Kuzgun oğlunu anlıyor. Arkasından feryat edercesine ‘Kuzgunnn’ diye bağırıyor. O an ikisi için de zaman duruyor.

KUZGUN’UN NEFRETİ

Dila ile Kuzgun arasında yakınlaşma başlıyor. Dila çektiği vicdan azabından kurtulmak içini rahatlatmak için bir fırsat yakalıyor. Ancak Kuzgun’un Dila’ya karşı içinde sevgi değil soğuk bir nefret var. Dila ise Kuzgun’un geçmişte yaşadıklarını öğrenince yarası daha da derinleşiyor. Kuzgun’a adım üstüne adım atıyor. Kuzgun’un, Dila’ya ‘beni seviyor musun’ sorusu da kilit noktayı oluşturuyor. Ancak Dila bu diyaloğun sonunda Kuzgun’dan hiç beklemediği sarsıcı bir yanıt alıyor.

KUZGUN SON BÖLÜM İZLE

KUZGUN’U ŞOKE EDEN İSİM

Kuzgun geçmişin acısını çıkarmaya Rıfat’a babasının yaşadığını yaşatmayı gayeliyor. Kuzgun Rıfat’ın yanında şoför olarak işe başlıyor. Ancak yapmak istediği işin bu olmadığını söylüyor. Bu sırada Rıfat’ın mallarının gizli olduğu depolardan biri kundaklanıyor. Bunu bir fırsat olarak gören Kuzgun depoyu ateşe vereni yakalıyor. Bu emri verenin ismini öğrendiğinde büyük bir şok yaşıyor ve ardından yeni bir plan yapıyor.

ALİ DİLA’YA SALDIRANLARIN İZİNİ SÜRÜYOR

Rıfat da Nevşehir’de Dila’nın canına kastedenlerin bulunması için hemen harekete geçiyor. Ali’yi bu işle görevlendiriyor. Ali’nin Kesik'in ve Kuzgun'un isimlerine ulaşması çok yakındır. Ali’nin Nevşehir’e gitmesi Dila’nın Kuzgun’a kendini siper etmesine neden oluyor.

‘DİLA’YI NE YAPACAKSIN?’

Bu arada Terzi Derviş, Kuzgun’a başlattığı savaşta kurban vermeye hazır olup olmadığını soruyor. Bu soru karşısında afallayan Kuzgun, “Ben buraya kurban vermeye dönmedim ben buraya onları kurban etmeye döndüm” diyor. Kuzgun’un intikam sözlerinin ardından Derviş ona en can alıcı soruyu soruyor: Dila’yı ne yapacaksın?

Son güncelleme: 08:56 - 26.02.2019